Skrējēji skrējējiem – jauns veikals 42km195m

1 komentārs
Skrējēji skrējējiem – jauns veikals 42km195m
Foto: NOSKRIEN.LV

Kurš gan labāk kā mēs, noskrienieši, zina, ka skriešanas bums nu jau vairākus gadus aktīvi veļas pāri Latvijai un ar šo visnotaļ pieejamo, nedārgo un neapšaubāmi veselīgo aktivitāti nodarbojas arvien vairāk cilvēku. Pirmajā mirklī šķiet, – kas var būt vienkāršāks par skriešanu? Cilvēks taču skrien jau no pirmās dienas, kopš ir Homo Sapiens.

Populārajā, vienā no retajām skriešanas tēmai veltītajā grāmatai latviešu valodā, Kristofera Makdugala bestsellerā “Dzimuši, lai skrietu” pat izvirzīta teorija, ka cilvēks kā suga ir izdzīvojis tikai tāpēc, ka bijis spējīgs ilgstoši skriet un noskriet pat medītos dzīvniekus. Taču mūsdienās situācija vairs nav tik vienkārša – mēs nedzīvojam tik lielā saskaņā ar dabu, pārsvarā skrienam nevis pa smiltīm un zālīti, kas ir dabiskas virsmas, bet gan pa asfaltu, kas piemērotāks automobiļiem, nevis cilvēkiem. Šā iemesla dēļ parādās nepieciešamība pēc atbilstoša inventāra, kas ļautu komfortabli un droši nodarboties ar skriešanu jebkuros apvidos un laikapstākļos. Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas – skrienot neizbēgami rodas jautājumi par treniņu režīmiem, apjomiem, uzturu un nepieciešamību pēc pilnvērtīgas atpūtas. Prieks, ka ir cilvēki, kas zina atbildes uz jautājumiem un ir gatavi ar tām dalīties – marta vidū durvis vērs foršs veikals ar zīmīgu nosaukumu – 42km195m – un ambiciozu saukli: Veikals pareizai skriešanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patiesībā arī šā raksta nosaukums būtu visai atbilstošs sauklis veikalam, jo tajā ar pieredzi dalīsies Latvijas skrienošajai publikai jau pazīstami skriešanas entuziasti – Gatis Bērziņš un Raimonds Soopargs, kuru kopējā pieredze sporta preču tirdzniecībā ir vairāk nekā 30 gadu (konkrēti skriešanas jomā – gandrīz 12 gadu). Viņi sola, ka pieredze tiks izmantota, lai pēc rūpīgas iepazīšanās ar klienta vajadzībām ne tikai piemeklētu pareizāko ekipējumu, bet arī analizētu, precizētu vai koriģētu katra skriešanas paradumus. Mērķis viens – lai katrs, kam patīk skriet, varētu nodarboties ar endorfīnu ražošanu pēc iespējas komfortablāk un ilgstošāk.

Tā kā puišu darbs ir vienlaikus arī hobijs (pēdējo 8 gadu laikā katrs pieveicis prāvu skaitu maratonu un pusmaratonu), tad katram veikala klientam tiks nodrošināts kvalitatīvi pavadīts laiks, uzzinot kādu jaunu niansi par iemīļoto nodarbi un nepieciešamības gadījumā iegādājoties trūkstošo, pareizo ekipējumu. Kas zina, varbūt arī jūs pēc sarunas ar Gati, sekosit viņa piemēram un sāksit treniņa procesu, lai startētu populārajā ultramartonā apkārt Monblānam Ultra-Trail du Mont-Blanc. Ja tā, tad zināt, nebūsit pirmie, kurus Gatis iedvesmojis! Iedvesmu un noderīgu padomu viņš spēj dot arī par triatlonu – pie Gata vērsušies ne tikai iesācēji, bet arī rūdīti profesionāļi. Savukārt Raimonds jau trešo gadu piedalās Adidas skriešanas skolā kā skriešanas ekipējuma eksperts, palīdzot izdarīt pareizo izvēli kā iesācējiem, tā arī visai ambicioziem amatieriem un sportistiem.

Cerams, ka veikals pareizai skriešanai padrīs visa ranga skrējēju dzīvi vieglāku, palīdzot ne tikai izvēlēties pareizu ekipējumu skriešanai, bet arī daloties jebkurā ar skriešanu saistītā un aktuālā jautājumā.

Labā ziņa visiem, kuriem ir VSK Noskrien biedra kartes – ar tām veikalā 42km195m saņemsiet 15% atlaidi skriešanas apaviem un apģērbiem, kā arī 10% atlaidi sportistu uzturam.

Veikals 42km195m atrodas Baložu ielā 3, Rīgā un gaidīs jūs no marta otrās nedēļas. Sekojiet līdzi Facebook un Twitter lapās (@veikals42km) un www.42km.lv.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl