Skeletonistei Leldei Priedulēnai 15.vieta Pasaules kausa posmā Kēnigzē

0 Komentāru
Skeletonistei Leldei Priedulēnai 15.vieta Pasaules kausa posmā Kēnigzē
Foto: EPA/LETA

Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna piektdien izcīnīja 15.vietu Kēnigzē trasē Vācijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma sacensībās.

Pirmajā braucienā Priedulēna trasi veica 53,26 sekundēs, kas deva 13.vietu, par 1,20 sekundēm atpaliekot no līderpozīcijā esošās Lielbritāniju pārstāvošās pagājušās sezonas Pasaules kausa ieguvējas un Soču olimpisko spēļu čempiones Elizabetes Jarnoldas.

Otrajā nobraucienā latviete savu rezultātu uzlaboja par 0,11 sekundēm, tomēr tas bija vien 15.rezultāts un uz šo vietu Priedulēna atkrita arī summā.

Jarnolda bija pārliecinoši labākā arī otrajā braucienā, summā latvieti apsteidzot par 2,17 sekundēm. Otro vietu sacensībās izcīnīja vāciete Anja Hūbere-Zelbaha, kura no Jarnoldas atpalika par 0,71 sekundi, bet pie trešās vietas tika Marija Orlova no Krievijas, kura zaudēja 0,86 sekundes.

Pēc četriem posmiem kopvērtējuma līderes godu ar 760 punktiem saglabājusi vāciete Tīna Hermane, kura šoreiz ierindojās sestajā vietā. Viņai ar 744 punktiem seko Kēnigzē ceturto vietu ieņēmusī tautiete Sofija Grībele, savukārt Eiropas čempione Janīne Floka no Austrijas, kura šoreiz palika piektajā vietā, joprojām ir trešā ar 704 punktiem.

Tikmēr Priedulēna Pasaules kausa ieskaitē ar 200 punktiem ieņem 23.vietu, bet FIBT rangā, kura rezultāti tiek ņemti vērā, nosakot starta grupas, viņa ar 392 punktiem pakāpusies uz 20.pozīciju.

0 Komentāru