Sevastova pārspēj galveno favorīti un sasniedz Šarm eš Šeihas turnīra ceturtdaļfinālu

0 Komentāru
Sevastova pārspēj galveno favorīti un sasniedz Šarm eš Šeihas turnīra ceturtdaļfinālu
Foto: REUTERS/SCANPIX

Kādreizējā Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova ceturtdien pieveica Šarm eš Šeihas ITF 10 000 sērijas turnīra galveno favorīti un sasniedza šo sacensību ceturtdaļfinālu.

Otrās kārtas duelī Sevastova ar 6-0, 6-2 pārliecinoši sakāva ar pirmo numuru izlikto Despinu Papamičailu no Grieķijas, kura ir pasaules 338.rakete. Par ceturtdaļfināla sasniegšanu Sevastova ieguvusi divus WTA ranga punktus.

Sevastova otrdien ar uzvaru atgriezās profesionālajā tenisā, pirmās kārtas duelī ar 6-3, 6-1 pieveicot britu sportisti Īdenu Silvu, kura šobrīd WTA rangā atrodama 691.vietā.

Lai iekļūtu WTA rangā, viena turnīra laikā jāizcīna vismaz desmit punkti vai arī pie punktiem jātiek trīs dažādos turnīros.

Sevastova vien 23 gadu vecumā 2013.gada maijā paziņoja par karjeras beigām, to skaidrojot ar daudzajām traumām un slimībām. Karjeru viņa noslēdza, WTA rangā tobrīd ieņemot 148.vietu. Tomēr tagad tenisiste izlēmusi atkal piedalīties sacensībās, kaut sīkāk savus nākotnes plānus joprojām nav komentējusi.

Šarm eš Šeihas turnīra pamatsacensībās Sevastova iekļuvusi ar īpašo ielūgumu jeb “wild card”. Tāpat Sevastova duetā ar austrieti Melāniju Klafneri piedalās arī dubultspēļu sacensībās, kur viņām ceturtdien otrajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā ar 6-1, 6-2 izdevās uzvarēt “wild card” ieguvušās Nīderlandes pārstāves Dominiku Karregatu un Šarloti van der Meiju. Pusfināla sasniegšana Latvijas pārstāvei devusi četrus WTA dubultspēļu ranga punktus.

0 Komentāru