Komentāri
Sestdien Maljorkā pieci Latvijas dzelzsvīri piedalīsies ”Ironman Mallorca”
Foto: Mārtiņš Ķeņģis

Sestdien, 27.septembrī, Maljorkas salā pieci Latvijas dzelzsvīri – Mārtiņš Ķeņģis, Sergejs Stolarovs, Olafs Smiltnieks, Sandris Šika un Edvīns Guzikats piedalīsies ”Ironman Mallorca” izturības sacensībās.

”Ironman Mallorca” 3,8 km peldēšana notiks Alkudia līcī – Vidussjūras dzidrais un sāļais ūdens kā arī viļņi būs izaicinoši tiem, kas pieraduši peldēt Latvijas ūdenstilpnēs un baseinos. Siltās ūdens temperatūras dēļ būs aizliegts peldēt hidrotērpos, kas padarīs peldēšanu vēl grūtāku. 180 km riteņbraukšanas distance vijas cauri Maljorkas salas Ziemeļu daļai. Pirmajos 120 kilometros trase kopumā iet augšup 500 metrus. No 120 km sākās trases grūtākā daļa – 8 kilometru brauciens kalnā ar 600 metru vertikālo kāpumu ar daudz asiem un stāviem līkumiem. Pēc tam seko 8 kilometru nobrauciens, kas dēļ daudzajiem asajiem pagriezieniem ir ļoti bīstams un jābrauc uzmanīgi un lēnām. Distances pēdējie 40 km līdz pat finišam ir ar vienmērīgiem kāpumiem un kritumiem.

Uz starta stāties plāno 2500 dalībnieki. Starts ir sestdien 8:35 pēc Latvijas laika. Sacensībām līdzi varēs sekot ironmanlive.com ar ”Athlete tracker”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl