Seškārtējie Eiropas klubu čempioni ”Panathinaikos” Valtera vietā izvēlas Blūmu

0 Komentāru
Seškārtējie Eiropas klubu čempioni ”Panathinaikos” Valtera vietā izvēlas Blūmu
Foto: LETA

6 Eiropas klubu čempionu un 34 Grieķijas čempionāta titulu īpašnieki ”Panathinaikos” Kristapa Valtera vietā izvēlējušies noslēgt līgumu ar citu latviešu aizsargu Jāni Blūmu.

Vēl trešdien tika ziņots, ka uz titulēto Grieķijas klubu dosies Kristaps Valters, tomēr šobrīd mediji ziņo, ka ”Panathinaikos” panākuši vienošanos ar 32 gadus veco Jāni Blūmu. ”Panathinaikos” galvenais treneris šobrīd ir melnkalnietis Duško Ivanovičs, bijušais ”Tau Ceramica” un ”Barcelona” treneris. No 2008. līdz 2012.gadam Ivanovičs trenēja Vitorijas ”Caja Laboral”. Blūms šajā laikā spēlēja Bilbao ”Basket” klubā – abas Basku pilsētas šķir tikai 50 kilometri.

Līdz ar to Jānis Blūms kļūst par trešo Latvijas pārstāvi ”Turkish Airlines” Eirolīgā. Ainars Bagatskis ir Krievijas kluba ”Ņižņijnovgoroda” galvenais treneris, bet ”Laboral Kutxa” spēlē Dāvis Bertāns.

”Turkish Airlines” Eirolīgas spēles Latvijā pārraidīs kanāls ”Viasat Sport Baltic”. 15.oktobrī ”Laboral Kutxa” pirmās kārtas mačā tiksies ar Klaipēdas ”Neptunas”, 17.oktobrī ”Panathinaikos” tiksies ar Žgoželecas ”Turow” un ”Ņižņijnovgoroda” ar Itālijas klubu Sasari ”Dinamo”.

0 Komentāru