Komentāri

FIBA Pasaules kausa pusfinālā Serbija lielāko spēles daļu bija vadībā mačā ar Franciju. Viegla pastaiga serbiem gan neiznāca – pēdējā minūtē pēc Tomasa Ertela soda metieniem Eiropas čempioni atpalika vairs tikai 2 punktus, tomēr atlikušajās sekundēs Serbijas basketbolisti bija precīzāki – 90:85.

Pirmajā puslaikā Francija netika galā ar Serbijas uzbrukumu. Milošs Teodosičs, Bogdans Bogdanovičs un Miroslavs Raduljica plosīja Eiropas čempionu aizsardzību – pēc 20 minūtēm Serbija priekšā 46:32. 2.puslaikā sagādājot, serbiem pamatīgas galvassāpes, solo izrādi sniedza Nikolā Batums. Portlendas ”Trail Blazers” uzbrucējs meta trīnīšus, gāja caurgājienos, dankoja, apzaga pretinieku aizsardzība, vāca atlekušās bumbas – 25 punkti otrajā puslaikā, ar ko tomēr izrādījās nieka tiesu par maz, lai vinnētu serbus. Kopā spēlē Batumam 35 punkti, Serbijai Teodosičs guva 24.

FIBA Pasaules kauss. Spēle par 3.vietu kanālā VSB:
Sestdien, 13.septembrī:

18:55 Lietuva – Francija

FIBA Pasaules kauss. Fināls kanālā VSB:
Svētdien, 14.septembrī:

21:55 ASV – Serbija

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl