Roulends Eiropas kausa spēlē nokautē Melnkalnes līdzjutēju

0 Komentāru
Roulends Eiropas kausa spēlē nokautē Melnkalnes līdzjutēju
Foto: LETA

Latvijā labi zināmais amerikāņu basketbolists Īdžejs Roulends trešdien Eiropas kausa spēlē uzbruka līdzjutējam, kurš bija uzskrējis laukumā un pagrūdis spēlētāja komandas biedru.

Podgoricā notikušajā spēlē vietējā Budučnost VOLI komanda sacentās ar Roulenda pārstāvēto Turcijas komandu Bandirmas Banvit. Ceturtajā ceturtdaļā kāds no vietējiem līdzjutējiem izskrēja laukumā, pagrūžot viesu spēlētāju Samiju Mehiju.

Uz to nekavējoties atbildēja Roulends un ļoti asi nogāza nemiera cēlāju uz dēļiem. Notikušais izraisīja masveida grūstīšanos, bet Roulends un Mehija tika izraidīti no zāles. Kaut pēdējās minūtēs Budučnost VOLI, pateicoties soda metieniem, samazināja deficītu, Banvit izcīnīja uzvaru ar rezultātu 74:68.


Kā trešdien sociālajos tīklos rakstīja Roulends, basketbolisti ceļo pa dažādām valstīm, bet daudzās sporta zālēs apsardze ir mazāka par nepieciešamo.

“Pavadu vairāk laika ar komandas biedriem nekā ar savu īsto ģimeni ASV, tāpēc kļūstam tuvi,” stāstīja Roulends. “Visi dzirdam stāstus par komandām, kurām uzbrūk “fani”, un nākas sevi aizstāvēt. “Fans” no sākuma uzbruka manam istabas biedram un komandas kapteinim Kītam Simonsam, pirms viņš tika pie Samija Mehijas.”

“Kītam ir deģeneratīva muguras disku slimība, bet uzbrucējs varēja beigt viņa karjeru,” Roulends jautāja, vai spēlētāji tiks sodīti par to, ka aizstāv paši sevi un aicināja uzlabot drošību spēlēs. “Vīrietis uzskrien laukumā, aizskar divus manus komandas biedrus un mēs neko nedrīkstam darīt? “Fanam” varēja būt ierocis un viņš varēja ievainot mūs smagāk. Atvainojos par notikušo, bet ne par savu rīcību.”

Roulends 2005/06.gada sezonā pārstāvēja Barons/LMT komandu, bet 2012/13.gada sezonā atgriezās Latvijā un ar VEF Rīga triumfēja vietējā čempionātā, turklāt kļuva par izslēgšanas turnīra vērtīgāko spēlētāju.

0 Komentāru