Komentāri
Roulendam par uzbrukumu līdzjutējam jāšķiras 30 000 eiro soda nauda
Foto: LETA

Latvijā labi zināmais amerikāņu basketbola aizsargs Īdžejs Roulends par uzbrukumu līdzjutējam Eiropas kausa izcīņas turnīra spēlē saņēmis 30 001 eiro soda naudu, informē sacensību rīkotāji.

Šomēnes Podgoricā notikušajā spēlē vietējā Budučnost VOLI komanda sacentās ar Roulenda pārstāvēto Turcijas komandu Bandirmas Banvit. Ceturtajā ceturtdaļā kāds no vietējiem līdzjutējiem izskrēja laukumā, pagrūžot viesu spēlētāju Samiju Mehiju. Uz to nekavējoties atbildēja Roulends un ļoti asi nogāza nemiera cēlāju uz dēļiem. Notikušais izraisīja masveida grūstīšanos, bet Roulends un Mehija tika izraidīti no zāles.

Tagad Budučnost VOLI klubs par līdzjutēju nekārtībām saņēmis 33 501 lielu soda naudu, bet Roulendam 30 001 eiro jāsamaksā par agresīvu rīcību pret publikas pārstāvi.

Identiska soda nauda piemērota arī Mehijam, kurš līdztekus tam saņēmis ar pagaidu trīs spēļu diskvalifikāciju.

Pirms tam Melnkalnes varasiestādes Roulendam un Mehijam piemēroja 800 eiro naudas sodus, nakti pēc spēles abiem pavadot Podgoricas policijas iecirknī. Savukārt laukumā iebrukušajam līdzjutējam tika nozīmēts 60 dienu cietumsods.

Kā zināms, Roulends 2005./2006.gada sezonā pārstāvēja Barons/LMT komandu, bet 2012./2013.gada sezonā atgriezās Latvijā un ar VEF Rīga triumfēja vietējā čempionātā, turklāt kļuva par izslēgšanas turnīra vērtīgāko spēlētāju.

Lasi vēl