Rosbergs uzvar Brazīlijā, titula liktenis izšķirsies Abū Dabī

0 Komentāru
Rosbergs uzvar Brazīlijā, titula liktenis izšķirsies Abū Dabī
Foto: AFP/LETA

Mercedes pilots Niko Rosbergs, aizvadot, iespējams, savu labāko sacīksti šajā sezonā, uzvarēja F1 Brazīlijas Lielās Balvas izcīņā. Otrajā vietā finišēja Luiss Hamiltons, trešajā Felipe Masa.

Rosbergs pārvērta savu desmito uzvaru kvalifikācijā arī ļoti svarīgā panākumā sacīkstēs, pārtraucot komandas biedra Luisa Hamiltona piecu uzvaru sēriju. Britu pilots labāko iespēju pārspēt Rosbergu palaida garām 28.aplī, kad saslīdot zaudēja sešas sekundes. Iepriekšējā aplī Hamiltons bija veicis Interlagosas apli ar tobrīd labāko laiku, un pēc boksu apmeklējuma viņam bija laba iespēja atgriezties trasē priekšā Rosbergam.

Sacīkšu otrajā pusē Hamiltons pietuvojās komandas biedram, bet atšķirībā no ASV GP, šoreiz Niko nedeva iespēju pat mēģināt sevi apdzīt. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Williams pilots Felipe Masa.

Uzreiz aiz pirmajiem trijiem pilotiem finišēja četri pasaules čempioni – Džensons Batons, Sebastians Fetels, Fernando Alonso un Kimi Raikonens. Punktus Interlagosas trasē izcīnīja arī Niko Hulkenbergs, Kevins Magnusens un Valteri Botass.

Pirms pēdējā posma Abū Dabī Hamiltona pārsvars pār Rosbergu ir 17 punkti, un lai izcīnītu savā karjerā otro titulu, Luisam pietiks ar otro vietu.

0 Komentāru