Komentāri
Romas Lazio uzbrucējs Keita Balde Djao pēc avārijas pamet notikuma vietu
Foto: AFP/LETA

Itālijas A sērijas futbola čempionāta Romas Lazio spāņu uzbrucējs Keita Balde Djao pametis avārijas notikuma vietu, kurā smagi bojājis 180 000 eiro vērtu nelegāli izīrētu Lamborghini markas automašīnu.

Spāņu futbolists agrā pirmdienas rītā Romā esot traucies vismaz ar 120 km/h lielu ātrumu un zaudējis kontroli pār automašīnu. Lazio komandas futbolista auto, kura maksimālais braukšanas ātrums ir 320 km/h, pēc ietriekšanās trīs aizsargbarjerās tika pamatīgi sabojāts. Veiksmīgas apstākļu sakritības dēļ spāņu futbolists nav guvis smagas traumas.

Pēc pieejamās informācijas, Lazio futbolists ar komandas biedriem apmeklēja amerikāņu dziedātāja “Snoop Dog” koncertu, taču nav skaidri zināms, vai sportisti pasākuma laikā ir lietojuši alkoholu.

Turpretī cits avots liecina, ka spānis alkohola testu esot izturējis.

“Alkohola lietošanas testa rezultāti bija negatīvi,” sacīja spēlētāja aģents.

Balde vadītāja apliecību ieguvis tikai 2013. gada novembrī, tāpēc pēc Itālijas likumiem tik jaudīgas mašīnas izīrēšana spāņu futbolistam ir bijusi nelegāla.

Mašīnas bojājumi tiek lēsti 50 000-60 000 eiro apmērā, savukārt izraisītās avārijas dēļ futbolistam draud autovadītāja apliecības atņemšana no diviem līdz astoņiem mēnešiem.

Senegālas vecākiem Spānijā dzimušais futbolists savu karjeru sāka Barcelona komandas sistēmā, bet Lazio vienībai viņš pieder kopš 2011. gada.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl