Komentāri

Izskatās, ka Oskaram spēka lauku darbiem šogad nepietiks. Viņš ir nolēmis uz savas ādas izbaudīt, ko nozīmē gatavošanās olimpiskajām spēlēm. Un devās uz treniņu kopā ar vieglatlētu Jāni Leiti.

Jānis Leitis augustā gaidāmajās olimpiskajās spēlēs plāno startēt trīssoļlēkšanas disciplīnā. Interesanti, ka sportists karjeras laikā ir startējis arī tāllēkšanas un 400 metru disciplīnās. Sportists pastāstīja un demonstrēja galvenās trīssoļlēkšanas nianses, kā arī iepazīstināja ar ieteicamo uzturu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: LNT brokastis kopā ar vieglatlētu Jāni Leiti gatavojas olimpiskajām spēlēm

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl