VIDEO: kādas būs Latvijas izlases formas Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs?

1 komentārs

Latvijas Olimpiskā komiteja šodien prezentēs komandas apģērbu kolekciju, ar kuru pārstāvēs valstsvienības krāsas augustā gaidāmajās Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs.

Katrs Latvijas Olimpiskās komandas dalībnieks saņems komplektu, kas iekļauj olimpisko spēļu parādes formu, treniņu apģērbu un ikdienas tērpu, kā arī dažādus aksesuārus – saulesbrilles, cepures, somas, mugursomas un apavus. Katrā komplektā ir 30 apģērba vienību, pieci apavu pāri un 18 aksesuāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: kādas būs Latvijas izlases formas Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs?

Pēc pamatīgas izpētes un diskusijām tika izveidota jauna Latvijas Olimpiskās komandas vizuālā identitāte, kas sastāv no komandas logotipa un pinuma. Olimpiskās komandas logotips sastāv no Brīvības pieminekļa trīs zvaigznēm, uzrakstu Latvija, kas veidots par pamatu ņemot Latvijas valsts karoga krāsu proporcijas (2:1:2) un olimpiskajiem apļiem.

TOP komentāri

  • kaarleens
    0 0 0

    kaarleens

    Kādas tad būs Latvijas izlases formas Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs? Vai tad visa forma sastāvēs tikai no T-krekliņiem? Manuprāt, tas būtu nepiedienīgi pat krīzes apstākļos, bet mūsu valdība taču katru dienu stāsta par Latvijas ekonomikas fantastisko izaugsmi!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl