VIDEO: ceļā uz zeltu – mūsu sportisti dodas cīņā par vietu olimpiskajās spēlēs

Komentāri

Līdz olimpiskajām spēlēm atlikušas 74 dienas, nav šaubu, ka visiem atlētiem tas būs četrgades svarīgākais starts. Kamēr vieni jau var gatavoties, savu treniņprogrammu pakārtojot startam Riodežaneiro, citiem vēl jāuzrāda augstvērtīgi rezultāti, lai nopelnītu tiesības startēt Olimpiskajās spēlēs.

“Olimpiskās spēles jau arī nav resoru spartakiāde, kur brauc visi kam gribas jautri pavadīt laiku, tāpēc jau ir tie normatīvi, lai kaut kādā veidā ierobežotu. Tāpēc es negribētu, lai tos, kas izpildīs normatīvu, bet paliks tālu no pjedestāla apsaukātu par tūristiem, ja jau tas būtu tik vienkārši, tad visi brauktu,” sacīja sporta žurnālists Anatolijs Kreipāns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Ceļā uz zeltu – mūsu sportisti dodas cīņā par vietu olimpiskajās spēlēs

Lai arī šogad Latvijas komandā nav tik spilgtu favorītu kādi iepriekš bija Viktors Ščerbatihs un Māris Štrombergs, taču pretendentu uz augstām un ļoti augstām vietām netrūkst. Par galvenajiem favorītiem uz medaļām uzskatīti pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, vieglatlētes Laura Ikauniece-Admidiņa un Madara Palameika.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl