Komentāri
The Times: Krievijas vieglatlēti nedrīkstēs piedalīties olimpiskajās spēlēs
Foto: AFP/SCANPIX

Lielbritānijas laikraksts The Times ziņo, ka Krievijas vieglatlētiem nenoņems piespriesto diskvalifikāciju, kas nozīmē, ka Riodežaneiro olimpiādē, visticamāk, neredzēsim kaimiņvalsts sportistus.

Pērn Krievijas Vieglatlētikas federāciju diskvalificēja par milzīgiem antidopinga programmas pārkāpumiem. Diskvalifikācija neļāva Krievijas vieglatlētiem startēt starptautiskās sacensībās, kā arī tās rīkot. Tomēr vēlāk IAAF pārstāvji norādīja, ka Krievijai ir laiks sakārtot savu sistēmu un novērst būtisko pārākumus, un, visticamāk, diskvalifikāciju līdz Riodežaneiro atcels.

Bija plānots, ka IAAF Izpildkomiteja savu lēmumu pārskatīs 17. jūnijā, kad būs Krievijas pēdējā iespēja atjaunot savus vieglatlētus starptautisko sacensību dalībnieku sarakstos. Taču The Times ziņo, ka trīs IAAF Izpildkomitejas locekļi norādījuši, ka diskvalifikācija paliks spēkā uz nenoteiktu laiku.

Interesanti, ka 17. jūnija sapulcē lemts par Kenijas lietu. Neskaitāmo pārkāpumu dēļ šobrīd diskvalificēta tās nacionālā antidopinga aģentūra, un tā varētu piedzīvot tādu pašu likteni kā Krievija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl