Štrombergs otro dienu pēc kārtas izcīna uzvaru ASV čempionāta posma sacensībās

Komentāri
Štrombergs otro dienu pēc kārtas izcīna uzvaru ASV čempionāta posma sacensībās
Foto: LETA

Divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs sestdien otro dienu pēc kārtas izcīnīja uzvaru ASV čempionāta sezonas otrā posma sacensībās. Štrombergs, pārvarot kvalifikācijas braucienus, aizcīnījās līdz finālam. Tajā viņam otro dienu pēc kārtas izdevās izcīnīt uzvaru.

Otrais finišēja Logans Kolinss, kamēr trešo vietu izcīnīja Brendons Keto. Pirms nedēļas Štrombergs guva trešo vietu Argentīnā notikušā Pasaules kausa izcīņas Superkrosā pirmā posma individuālajos braucienos, kamēr pamatsacensībās viņš nespēja pārvarēt ceturtdaļfinālu.

2014.gada jūnijā BMX riteņbraucējiem sākās Riodežaneiro olimpisko spēļu kvalifikācija, kas noslēgsies šovasar. Šajā kvalifikācijas ciklā sportisti pelna UCI ranga punktus, kas tālāk veido arī Nāciju rangu. Tieši Nāciju rangs būs kritērijs, pēc kura noskaidros to, cik vietu olimpiskajās spēlēs pienāksies valstīm. Maksimums, ko varēs iegūt katra nācija, būs trīs vietas, tomēr šoreiz tās saņems tikai četras, nevis piecas valstis, kā tas bija iepriekš.

Vēl pēc rezultātiem 5.-7.vieta saņems divas ceļazīmes, bet 8.-13.vieta – vienu. Latvija pēc pirmā Pasaules kausa etapa olimpiskajā rangā atkritusi par vienu pozīciju un šobrīd ieņem septīto vietu.

Lasi vēl