Komentāri

333 dienas pirms Riodežaneiro paralimpiskajām spēlēm, Latvijas paralimpiskā komiteja sākusi atbalsta akciju sportistiem ar īpašām vajadzībām.

Riodežaneiro spēlēm gatavojas 12 Latvijas paralimpiskās izlases atlēti. No šī divpadsmitnieka pagaidām tikai 5 ir kvalificējusies četrgades galvenajam notikumam sportā cilvēkiem ar invaliditāti, bet septiņiem vēl jāpierāda savs varējums augstākā limeņa atlases sacensībās. Lai pilnvērtīgi sagatvotos un startētu Riodežaneiro paralimpiskajās spēlēs, ar akcijas ”Viņi var. vai varam arī mēs?” palīdzību ziedojumos nepieciešams savākt 40 tūkstošus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ziedojumus paralimiešiem varēs atstāt speciālās ziedojumu kastītēs visās Citadeles bankas filiālēs un Kino Citadele, bet vēlāk tiks izveidots arī maksas tālrunis zidedojumiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl