Komentāri
Olimpiskajai svarcēlājai Kohai ceturtā vieta pasaules junioru čempionātā
Foto: Latvijas Svarcelšanas federācija

Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha pirmdien Gruzijā izcīnīja mazo zelta medaļu raušanā pasaules junioru (U-20) čempionātā svara kategorijā līdz 53 kilogramiem, bet absolūtajā vērtējumā palika ceturtā.

Raušanā Koha sacensībās iesaistījās kā pēdējā, pirmajos mēģinājumos droši paceļot 87 un 89 kilogramus. Turpinājumā sākotnēji viņai bija plānots celt 91 kilogramu, bet, pieskaņojoties konkurentēm, svars tika pacelts uz 92 kilogramiem. Arī šo augstumu Latvijas smagatlēte pacēla, bet konkurentēm noslēdzošie mēģinājumi bija nesekmīgi, kas nozīmēja, ka Koha tiek pie mazās zelta medaļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grūšanā trim no konkurentēm sākuma svars bija līdz pat 12 kilogramiem lielāks nekā Kohai. Latvijas sportiste sacensības iesāka ar veiksmīgi paceltiem 103 kilogramiem, tomēr 107 kilogrami viņai nepadevās. Turpinājumā svars tika pacelts uz 110 kilogramiem, ko izdevās pacelt virs galvas, tomēr ne noturēt. Šīs disciplīnas ieskaitē viņa palika ceturtā.

Summā 18 gadus vecā Koha tika pie 195 kilogramiem. Par čempioni ar paceltiem 206 kilogramiem kļuva ķīniete Jui Linlona, kura 16 gadu vecumā bija sacensību jaunākā dalībniece. Savukārt bronzas ieguvēja Supatra Kevhonga no Taizemes summā pacēla tikpat cik Koha, tomēr viņa bija par 0,16 kilogramiem vieglāka.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl