Komentāri

Nepatīkams incidents noticis Brazīlijā – Olimpiskās lāpas stafetes ceremonijā piedalījies jaguārs. Tūlīt pēc lāpas nodošanas tas kļuvis nevaldāms un tādēļ tika nošauts.

Ceremonija notikusi Militārajā bāzē, Manausas pilsētā. Jaguārs izbēdzis no dresētājiem un uzbrucis kādam kareivim. Kad jaguāru nav izdevies apturēt ar četrām trankvilizatora šautriņām, kāds cits kareivis jaguāru nošāvis ar pistoli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Olimpisko spēļu organizatori atzina, – izmantot savvaļas dzīvnieku lāpas stafetes ceremonijā bijusi kļūda un tas vairs neatkārtosies. Vairākas dzīvnieku tiesību aizsardzības organizācijas nosodījušas dzīvnieka nošaušanu un ir neizpratnē, kāpēc vispār ceremonijā bija jāizmanto plēsīgs savvaļas dzīvnieks.

Šis jaguārs bija paņemts no zoodārza, kur viņš savulaik pēc mātes nāves nogādāts kā mazulis.

Olimpiskā lāpa pašlaik ceļo pa Brazīliju – līdz Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijai augustā.

Video

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl