Komentāri
Olimpiešu atbalstam lielākajās Latvijas pilsētās iedegs Enerģijas lāpas
Foto: LETA ()

Gatavojoties Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, AS Latvenergo tirdzniecības zīmols Elektrum sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju sācis sporta un izklaides pasākumu sēriju Enerģiju olimpiešiem, kuras laikā sešās Latvijas pilsētās degs simboliskas līdzjutēju Enerģijas lāpas.

“Olimpiskās spēles ir notikums, kuram līdzi seko teju katrs, jo īpaši Latvijā, – mūsu ir nepilni divi miljoni, un nav daudz tautu, kurām būtu tik daudz olimpiešu un olimpisko panākumu,” izteicies Latvenergo valdes loceklis Uldis Bariss. “Šie panākumi iedvesmo katru no mums, un arī mēs varam iedvesmot mūsu sportistus un uzlādēt viņus ar savu līdzjutēju enerģiju, pārvēršot to simboliskā lāpā. Olimpiāde notiek ne tikai divas nedēļas augustā – just līdzi savējiem un saliedēties varam jau tagad.”

Reģionālo pasākumu Enerģiju olimpiešiem mērķis ir demonstrēt vienotu atbalstu Latvijas olimpiešiem, tādējādi nododot viņiem īpašo līdzjutēju enerģiju un uzlādējot Enerģijas lāpu, kas katrā pilsētā saglabāsies līdz pat olimpisko spēļu noslēgumam. Lāpa ir vides objekts, kas tiks iedegts ar simbolisku līdzjutēju enerģijas uguni pilsētas pasākuma laikā.

Akcija Enerģiju olimpiešiem norisināsies sešās lielākajās Latvijas pilsētās – Valmierā, Daugavpilī, Ventspilī, Rēzeknē, Liepājā un Rīgā. Akcijas pasākumos ikvienam būs iespēja jautri un aktīvi pavadīt svētdienu svaigā gaisā ar ģimeni un draugiem. Lai nodotu savu enerģiju mūsu olimpiešiem, ikviens varēs piedalīties 11 enerģijas vākšanas punktos, šaujot ar loku, turoties mežonīga buļļa mugurā, griežot riņķi ap vidukli, lecot ar lecamauklu, demonstrējot uzvaras saucienus un veicot citas aktivitātes, kas palīdzēs visiem kopā uzlādēt simbolisko Enerģijas lāpu. Tāpat apmeklētājiem būs arī lieliska iespēja nodot īpašu video sveicienu Latvijas olimpiešiem, kas tiks izvietots mājaslapā energijuolimpiesiem.lv.

Pirmais akcijas pasākums notiks jau 29.maijā Valmierā, Dīvaliņu pļavās. Nedēļu vēlāk, 5.jūnijā, tam sekos aktivitātes Daugavpilī, 12.jūnijā Elektrum viesosies Ventspilī, 19.jūnijā akcija dosies uz Rēzekni, 3.jūlijā enerģiju olimpiešiem varēs nodot liepājnieki, savukārt “Enerģiju olimpiešiem” noslēguma pasākums Rīgā norisināsies 10.jūlijā.

FOTO: Latvijas sportisti prezentē jauno komandas apģērbu olimpiādei

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl