Komentāri
34 Latvijas atlēti Rio olimpiskajās spēlēs cīnīsies par medaļām
Foto: F64 ()

No 5. – 21.augustam Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro, notiks vasaras olimpiskās spēles, kurās piedalīsies arī Latvijas sportisti.

Latvijas Olimpiskās komandas Rio 2016 sastāvā ir iekļauti 34 sportisti vienpadsmit vasaras sporta dicsiplīnās: vieglatlētikā, BMX un šosejas riteņbraukšanā, brīvajā cīņā, smaiļošanā, džudo, tenisā, pludmales volejbolā, svarcelšanā, peldēšanā un burāšanā. Mēs tev piedāvājam ieskatīties tabulā, kurā vari atrast Latvijas sportistu startus, katru savā disciplīnā!

Iepazīsties ar Latvijas sportistu startiem.

Ar sieviešu futbolu šodien sākas Riodežaneiro olimpiskās spēles!

Foto: AFP/LETA

Foto: AFP/LETA

Lai gan oficiālā Riodežaneiro olimpisko spēļu atklāšana norisināsies naktī no piektdienas uz sestdienu, tomēr formāli olimpiāde sāksies jau šovakar, kad spēles sāks sieviešu futbola turnīrs.

Šovakar olimpiskās spēles sāksies ar sieviešu futbola turnīru, kad plkst. 19.00 Zviedrijas valstsvienība tiksies ar Dienvidāfrikas republikas komandu. Rīt olimpiskās spēles uzsāks arī vīriešu futbola valstsvienības. Kopumā abos turnīros cīņā par olimpisko zeltu cīnīsies 32 valstsvienības, pa 16 sieviešu un vīriešu.

Tikmēr mūsu sportistiem pirmais starts paredzēts sestdien, kad uz starta dosies riteņbraucēji Skujiņš un Saramotins, bet kvalifikācijas turnīru uzsāks tenisiste Aļona Ostapenko.

Skaties.lv ekskluzīvi tiešraidēs varēsi vērot mūsu vieglatlētu startus Rio!

Naktī no piektdienas uz sestdien oficiāli tiks atklāts Riodežaneiro olimpiskās spēles, savukārt Latvijas vieglatlēti, to skaitā medaļu pretendenti Laura Ikauniece-Admidiņa, Madara Palameika un Zigismunds Sirmais, sacensības sāks 12. augustā. Portālā Skaties.lv, TVplay un kanālā LNT ekskluzīvi tiešraidēs varēs sekot visiem mūsu vieglatlētu startiem!

Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija norisināsies naktī no 5. uz 6. augustu, bet mūsu vieglatlēti savus startus sāks vien, sākot ar 12. augustu. Visiem Latvijas vieglatlētu startiem ekskluzīvi tiešraidē varēs sekot līdzi portālā Skaties.lv, kā arī TVplay un kanālā LNT.
Riodežaneiro olimpiādi Latviju pārstāvēs prāvs vieglatlētu pulks – Gunta Latiševa-Čudare 400 metru skrējienā, Jeļena Prokopčuka, Ilona Marhele, latviešu izcelsmes ASV sportiste Ariana Hilborna un Valērijs Žolnerovičs maratonā, Laura Ikauniece-Admidiņa septiņcīņā, Pauls Pujāts un Mareks Ārents kārtslēkšanā, Arnis Rumbenieks ar Agnese Pastare soļošanā, Rolands Štrobinders, Zigismunds Sirmais, Sinta Ozoliņa, Madara Palameika.

Lielākas cerības uz olimpisko medaļu izcīnīšanu tiek liktas uz Lauru Ikaunieci -Admidiņu, Madaru Palameiku un Zigismundu Sirmo, kurš nesen kļuva par Eiropas čempionu šķēpmešanā. Par visiem Riodežaneiro jaunumiem, interesantiem atgadījumiem, lielākajām zvaigznēm un latviešu sportistu rezultātiem varēs sekot arī portāla Skaties.lv sadaļā RIO 2016!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl