Komentāri
Ikauniece-Admidiņa sacensībās Austrijā uzstāda jaunu Latvijas rekordu
Foto: EPA/LETA

Pagājušā gada Latvijas labākā sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa sestdien uzstādīja jaunu valsts rekordu septiņcīņā un izcīnīja otro vietu prestižās sacensībās Austrijas pilsētā Gecisā.

Septiņu disciplīnu summā Ikauniece-Admidiņa ieguva 6622 punktus, iepriekšējo Latvijas rekordu labojot par 106 punktiem. Pērn viņa valsts rekordu laboja trīs reizes, bet kulminācija tam bija bronza pasaules čempionātā. Latviete pēc pirmajā dienā veiktām četrām disciplīnām bija piektajā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sacensības Ikauniece-Admidiņa iesāka veiksmīgi, 100 metru barjerskrējienā uzstādot jaunu personisko rekordu – 13,07 sekundes – un nopelnot 1114 punktus, kas viņai deva trešo vietu. Tikmēr augstlēkšanā latviete pārvarēja 1,83 metru augstu latiņu, no personīgā rekorda atpaliekot par vienu centimetru un tiekot vēl pie 1016 punktiem. Šajā disciplīnā viņa bija sestā.

Savukārt lodes grūšanā Latvijas daudzcīņiece rīku meta tieši 13 metru tālumā, kas deva 727 punktus un 23.vietu. Daudz sekmīgāk latvietei klājās 200 metru sprintā, kur arī tika labots personīgais rekords. Finišu Ikauniece-Admidiņa sasniedza pēc 23,64 sekundēm, kas bija ātrākais laiks, kā arī nopelnīja 1016 punktus.

FOTO: Ikaunieces-Admidiņas skaistā kleita un Latvijas Gada balva sportā

Tikmēr svētdien latviete iesāka ar 6,16 metriem tāllēkšanā, kas bija astotais rezultāts un kas viņai ļāva tikt pie 899 punktiem. Savukārt šķēpmešanā Ikauniece-Admidiņa ar 54,83 metriem atkal laboja personīgo rekordu un tas bija labākais rezultāts starp visām sportistēm, tiekot pie 954 punktiem. Visbeidzot noslēdzošajā disciplīnā – 800 metru skrējienā – Ikauniece-Admidiņa finišu sasniedza pēc divām minūtēm un 14,77 sekundēm, kas viņai ļāva nopelnīt 896 punktus un saglabāt otro vietu kopvērtējumā.

FOTO: daiļās sportistes spilgtākie karjeras mirkļi

Tikmēr uzvaru svētdien sacensībās Gecisā guva kanādiete Brianne Teizena Ītona, kura tika pie 6765 punktiem. Tas ir jauns sezonas labākais rezultāts. Savukārt trešo vietu izcīnīja Karolīne Šēfere no Vācijas, tikdama pie 6557 punktiem. Šogad Ikauniecei-Admidiņai atkal septiņcīņā plānoti trīs starti – pēc sacensībām Gecisā sekos Eiropas čempionāts un Riodežaneiro olimpiskās spēles.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl