FOTO: Latvijas sportisti prezentē jauno komandas apģērbu olimpiādei

2 komentāri
FOTO: Latvijas sportisti prezentē jauno komandas apģērbu olimpiādei
Foto: LETA

Šodien, 10. maijā, Rīgā tika demonstrēta Latvijas Olimpiskās komandas Rio 2016 apģērbu kolekcija, ko Latvijas sportisti valkās Riodežaneiro olimpisko spēļu laikā. Katra sportista apģērbu komplektā ir iekļauti tērpi svinīgajai olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijai, treniņiem un ikdienas gaitām, kā arī plašs aksesuāru klāsts — kopumā katrā komplektā ir 53 priekšmeti.

Olimpiskajā kolekcijā ir arī dažādi aksesuāri: saulesbrilles, cepures, somas, mugursomas un apavi. Kopumā katrā komplektā iekļauti 30 apģērba gabali, pieci apavu pāri un 18 aksesuāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc pamatīgas izpētes un diskusijām tika izveidota jauna Latvijas Olimpiskās komandas vizuālā identitāte, kas sastāv no komandas logotipa un pinuma. Olimpiskās komandas logotips sastāv no Brīvības pieminekļa trīs zvaigznēm, uzraksta Latvija, kas veidots, par pamatu ņemot Latvijas valsts karoga krāsu proporcijas (2:1:2), un olimpiskiem apļiem.

FOTO: Latvijas sportisti prezentē jauno komandas apģērbu olimpiādei

Savukārt, lai vizuāli atveidotu Latvijas Olimpiešu entuziasmu un spēku tika izveidots grafiskais elements ”pinums”, kas sastāv no trīs atslēgas vārdiem – dzīvs: ”cilvēcīgs” nevis ”mehānisks”; pārdabisks: ”dabisks” nevis ”zinātnisks”; emocionāls: ”garīgs” nevis ”fizisks”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl