Komentāri
Rīgas Dinamo zaudē HK Sochi un pārtrauc panākumu sēriju
Foto: LETA

Rīgas Dinamo, turpinot četru maču izbraukuma sēriju, Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē trešdien ar rezultātu 2:4 zaudēja līgas jaunpienācējai HK Sochi, kurai iepriekš sezonas sākumā piekāpās arī savā laukumā.

Līdz ar šo zaudējumu Rīgas klubs pārtrauca savu trīs uzvaru sēriju. Rīdzinieku sastāvā šajā cīņā izcēlās Čārlzs Genovejs un Līnuss Videls. Tikmēr Sochi komandas labā divus vārtus guva Ņikita Ščitovs, bet reizi izcēlās Raiens Vitnijs un Iļja Krikunovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmā trešdaļa

Spēles pirmajās minūtēs komandas apmainījās ar aktivitātēm uzbrukumā, metienos atvairot gan Jakubam Sedlāčekam, gan Sochi komandas vārtsargam Tomāšam Peperlem. Izteikti labas vārtu gūšanas iespējas gan hokejisti neradīja. Pēc sešām nospēlētām minūtēm rīdzinieki ieguva savu pirmo vairākumu, tomēr tajā draudus mājinieku vārtiem neradīja, kamēr Sedlāčekam nācās atvairīt vairākus metienus. Minūti vēlāk pēc Mārtiņa Cipuļa pārkāpuma mazākumā palika jau Dinamo komanda, tomēr arī viesi aizsardzībā darbojās ļoti pārliecinoši.

Pēc tam, kad Dinamo komandai atkal izdevās pietuvoties sāncenšu vārtiem un tos apdraudēt, rezultātu tomēr atklāja laukuma saimnieki. Trešdaļas 15.minūtē spēcīgi un precīzi no zilās līnijas meta Ščitovs, kamēr Sedlāčeka skats uz laukumā notiekošo bija nosegts. Turpinājumā vārtus atgūt varēja Marcels Hosa, tomēr pēdējā trešdaļas minūtē viņš izcēlās ar noraidījuma izpelnīšanos. To Sochi komanda izmantoja 15 sekunžu laikā, vēlreiz izceļoties Ščitovam, kurš atkal bija precīzs ar spēcīgu tālšāvienu.

Otrā trešdaļa

Otrās trešdaļas ievadā Dinamo vienība vēlreiz nonāca mazākumā, ko gan šoreiz veiksmīgi izturēja. Pēcāk iniciatīva pakāpeniski pārgāja rīdzinieku pusē, hokejistiem izveidojot lielu skaitu labu vārtu gūšanas iespēju, tomēr tās palika neizmantotas. Biežie uzbrukumi gan ļāva Dinamo komandai nopelnīt vairākumu, kurā pie sāncenšu vārtiem tika radīts pamatīgs haoss. Izcelties varēja Pjotrs Sčastļivijs un Līnuss Videls, tomēr Peperle savus vārtus nosargāja.

Mazāk kā četras minūtes pirms trešdaļas beigām komandas palika četru vīru sastāvā, šo situāciju sev par labu izmantojot laukuma saimniekiem, kad vārtus guva Vitnijs. Mazliet vairāk kā minūti pirms došanās atpūtā Dinamo komanda tika sodīta ar noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu.

Trešā trešdaļa

Rīgas klubs šo mazākumu sekmīgi izturēja, bet trešās trešdaļas trešajā minūtē pats tika pie vairākuma. Tajā Dinamo komandai uzbrukumi nepadevās, turklāt uzreiz pēc tam vairākumā atkal nokļuva Sochi vienība. Arī šajā laikā rezultāts nemainījās, bet pēc atgriešanās pilnos sastāvos Dinamo izcēlās ar aktīviem centieniem uzbrukt. Tiesa, nopietni draudi Peperles sargātajiem vārtiem netika radīti.

Rīgas kluba uzbrukumu centieni apstājās līdz ar vēl vienu noraidījumu. Lai arī tas veiksmīgi tika izturēts, pēcāk Dinamo atgriešanās pie aktīviem uzbrukumiem rezultātu joprojām nedeva. Iespējas izcelties neizmantoja Sčastļivijs un Videls. Citās epizodēs savu komandu glāba Peperle. Tomēr četras minūtes pirms cīņas beigām Dinamo izdevās vienus vārtus atgūt, kad vairākumā pēc vārtsarga nomaiņas pret sesto laukuma spēlētāju no distances izcēlās Genovejs.

Dinamo turpināja spēlēt ar sešiem laukuma spēlētājiem un prata atgūt vēl vienus vārtus, kad divas minūtes un 20 sekundes pirms cīņas beigām izcēlās Videls. Līdzīgā veidā Dinamo centās gūt vēl vienus vārtus, tomēr šoreiz mājinieki tukšos pretinieku vārtus izmantoja, atjaunojot divu ripu pārsvaru un nodrošinot panākumu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl