Rīgas “Dinamo” trešā izbraukums spēle pēc kārtas – šovakar Zagrebā ar ”Medveščak”

0 Komentāru
Rīgas “Dinamo” trešā izbraukums spēle pēc kārtas – šovakar Zagrebā ar ”Medveščak”
Foto: Xinhua/Sipa USA/SCANPIX

Rīgas “Dinamo” šovakar trīs izbraukumu spēļu sērijas pēdējā mačā tiksies ar Zagrebas ”Medveščak”. Pirmdien rīdzinieki ar 2:3 zaudēja Helsinku ”Jokerit” un trešdien ar 1:5 Bratislavas ”Slovan”.

Pēc diviem zaudējumiem ”Dinamo” noslīdējuši līdz Rietumu konferences 10.vietai. ”Medveščak” atrodas vēl 2 pozīcijas zemāk, turklāt no pēdējās vietas īpašniekiem HK ”Sochi” Horvātijas klubu šķir tikai trīs punkti.

Jānis Vuguls, ”Viasat Sport Baltic” komentētājs:

” Abas komandas šobrīd saskaras ar ne to labāko čempionāta posmu. Rīdzinieki piedzīvojuši divus sāpīgus zaudējumus šajā izbraukuma sērījā un atstājuši kāroto Rietumu konferences astoņnieku, kamēr Zagrebas ”Medveščak” gājis vēl smagāk – 3 zaudējumi pēc kārtas savu skatītāju priekšā ar kopējo vārtu attiecību 2-13 šajos mačos. Ievainots lācis ir visbīstamākais un, lai izcīnītu panākumu šovakar, nāksies parādīt īstu cīnītāju raksturu, jo spēlēsim pret  līgas visrupjāko komandu (334 soda minūtes), kuras kodolu veido azartiski kanādieši. Rīdzinieki uz šo spēli ierodas kā līgas visdiciplinētākā un korektākā komanda ar tikai 100 soda minūtēm uz noraidīto soliņa.”

Rīgas “Dinamo” spēle kanālā ”Viasat Sport Baltic”:

Piektdien, 3.oktobrī
  • 19:25 Zagrebas ”Medveščak” – Rīgas “Dinamo”
0 Komentāru