Rīgas Dinamo šovakar izbraukumā tiekas ar Helsinku Jokerit

Komentāri
Rīgas Dinamo šovakar izbraukumā tiekas ar Helsinku Jokerit
Foto: LETA

Kontinentālās Hokeja līgas izbraukuma spēlē Rīgas Dinamo šovakar tiekas ar Helsinku Jokerit komandu. Uz Helsinkiem rīdzinieki ir devušies bez Marcela Hosas, Pjotra Sčastļivija, Georgija Pujaca un Edgara Masaļska, ar kuriem Dinamo lauzusi līgumus.

Savukārt komandā atgriezies Broks Troters, kurš Rīgas komandā spēlēja 2010/11.gada sezonā. Helsinku Jokerit ar 83 punktiem KHL Rietumu konferencē ieņem 3.vietu. 83 punkti ir arī Sanktpēterburgas SKA, bet pirmo vietu Rietumos un arī visā līgā ar 89 punktiem ieņem Maskavas CSKA, Dinamo nākamie pretinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Abām komandām pirms šis spēles ir bijusi nedēļu gara pauze un iespēja kārtīgi sagatavoties gaidāmajam mačam. Būs interesanti pavērot jaunos Rīgas Dinamo vaibstus pret vienu no spēcīgākajām līgas komandām – Helsinku Jokerit. Komanda ir lauzusi līgumus ar četriem spēlētājiem uz kuriem tika liktas lielas cerības sezonas sākumā – Hosa, Sčastļivijs, Pujacs un Masaļskis, savukārt komandai atkal ir pievienojies Broks Troters, kura otro debiju Dinamo kreklā, varēsim redzēt tieši Helsinkos. Jokerit komandu vēl neesam pārspējuši šajā sezonā un esam piekāpušies gan Helsinkos, gan Rīgā, bet spēles starp šim komandam ir bijušas aizraujošas, agresīvas un rezultatīvas. Iespējam ko līdzīgu varēsim redzēt arī šovakar. Pirms nedēļas Bratislavas Slovan rādija lielisku piemēru, kā jāspēlē ar Jokerit komandu, ar kādu pašatdevi, spēka spēli un neatlaidību var pārspēt Jokerit, protams arī izmantojot savas vārtu gūšanas iespējas, kuras pret Jokerit nav retums ņemot vērā augsto spēles tempu.”

KHL spēles kanālā VSB:

Pirmdien, 22.decembrī

18:25 Helsinku Jokerit – Rīgas Dinamo

Otrdien, 22.decembrī

18:25 Jaroslavļas Lokomotiv – Maskavas apg. Vityaz

Trešdien, 24.decembrī

16:30 Ufas Salavat Yulaev – Omskas Avangard

Ceturtdien, 25.decembrī

17:55 Jaroslavļas Lokomotiv – Maskavas apg. Atlant

Sestdien, 27.decembrī

15:55 Minskas Dinamo – Rīgas Dinamo

 KHL spēle kanālā TV6:

Trešdien, 24.decembrī

13:45 Rīgas Dinamo – Maskavas CSKA

Lasi vēl