Rīgas Dinamo šovakar izbraukumā pret Jāni Spruktu un Jaroslavļas Lokomotiv

0 Komentāru
Rīgas Dinamo šovakar izbraukumā pret Jāni Spruktu un Jaroslavļas Lokomotiv
Foto: LETA

Šovakar Kontinentālās Hokeja līgas mačā Rīgas Dinamo izbraukumā spēlēs ar Latvijas izlases hokejista Jāņa Sprukta Jaroslavļas Lokomotiv.

Jaroslavļas Lokomotiv šobrīd KHL Rietumu konferences tabulā ar 29 punktiem ieņem 10.vietu. Rīdziniekiem ir par trim punktiem mazāk, un uzvaras gadījumā Dinamo savus šīvakara pretiniekus tabulā noķers.

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

Dinamo pēc zaudējuma Sočos, būs iespēja reabilitēties Jaroslavļā, pret Lokomotiv ar Jāni Spruktu ierindā. Jaroslavļa, kas sezonas sākumā nomainīja jauno treneri Simpsonu pret pērnās sezonas treneri Deivu Kingu, ar kuru pērn aizspēlējās līdz Rietumu finālam, ir spējusi uzlabot savu sniegumu un ir nopietns pretinieks jebkuram, it īpaši spēlējot savā laukumā. Par to pārliecinājās šķietami neuzvaramā Sanktpēterburgas SKA, kas nedēļas sākumā piekāpās Loko pēcspēles metienos un piedzīvoja tikai otro zaudējumu sezonā. Loko ir saglabājuši iepriekšējās sezonas kodolu un starpsezonā ir veikuši vien pāris izmaiņu, piesaistot Prāgas Lev uzbrukuma līderus Tērnbergu un Novotniju, kuri kopā ar Džefu Pletu nosaka spēles toni uzbrukumā. Spēle solās būt smaga un emocionāla, bet uzvara ir ārkārtīgi nozīmīga, jo turnīra tabulā abas komandas šķir vien trīs punkti!”

KHL spēle kanālā TV6:

Piektdien, 31. oktobrī:

17.50 Jaroslavļas Lokomotiv – Rīgas Dinamo

KHL spēle kanālā Visat Sport Baltic:

Svētdien, 2. novembrī:

15.55 Maskavas apg. Vityaz – Rīgas Dinamo

0 Komentāru