Rīgas Dinamo šodien izbraukumā tiekas ar Maskavas apgabala Atlant

Komentāri
Rīgas Dinamo šodien izbraukumā tiekas ar Maskavas apgabala Atlant
Foto: LETA

Pēc astoņu mājas spēļu sērijas Rīgas Dinamo šodien aizvadīs pirmo spēli izbraukumā, tiekoties ar Rietumu konferences klubu Maskavas apgabala Atlant.

Novembra otrajā pusē un decembra sākumā Rīgas Dinamo aizvadīja ļoti veiksmīgu astoņu mājas spēļu sēriju. Rīdzinieki uzvarēja sešos mačos, ar minimālu rezultāta starpību 3:4 piekāpjoties vien Helsinku Jokerit un ar 2:3 Novosibirskas Sibir.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pirmā spēle izbraukumā vienmēr ir ļoti svarīga, jo tā ir iespēja iegūt pozitīvas emocijas visai izbraukuma tūrei. Mūsu pirmie pretinieki ir Piemaskavas Atlant hokejisti, kuriem pēdējā laikā visai labi nesokas. Komandai šobrīd ir piecu spēļu zaudējumu sērija, bet pēdējās astoņās spēlēs izcīnīta tikai viena uzvara. Atlant nav savā labākajā formā, un tas ir jāizmanto. Komanda pēdējās piecās spēlēs ir guvusi tikai vienus vārtus vairākumā no 24 vairākuma iespējām, kā arī leģionāri pēdējās spēlēs nemet tā, kā meta sezonas sākumā. Lai, kāda arī ir Atlant statistika pēdējās spēlēs, nedrīkstam aizmirst, ka arī Atlant ir ”play off”  medību dalībnieki, tāpat kā Rīgas Dinamo, un papildu motivāciju nevienam spēlētājam laukumā meklēt nevajadzēs – viss ir redzams tabulā. Par Dinamo!”

KHL spēle kanālā VSB:

Svētdien, 7. decembrī

15:55 Maskavas apg. Atlant – Rīgas Dinamo

Lasi vēl