Rīgas ”Dinamo” šodien Arēnā Rīga pret Maskavas apgabala ”Atlant”

Pievienot komentāru
Rīgas ”Dinamo” šodien Arēnā Rīga pret Maskavas apgabala ”Atlant”
Foto: LETA

Šonedēļ Rīgas ”Dinamo” Arēnā Rīga spēlēs ar Maskavas apgabala ”Atlant”, Čehovas ”Vityaz” un Vladivostokas ”Admiral”. VSB pārraidīs arī Ufas ”Salavat Yulaev” – Maskavas ”Dynamo” un Bratislavas ”Slovan” – Zagrebas ”Medveščak” mačus.

Pēc četru spēļu izbraukuma sērijas Rīgas Dinamo šonedēļ aizvadīs trīs spēles savā laukumā. Šodien rīdzinieki tiekas ar Maskavas apgabala ”Atlant”, kas Kontinentālās Hokeja Līgas Rietumos kopā ar Rīgas klubu dala 9.vietu. Pēdējās trīs spēlēs ”Atlant” ir divreiz zaudējis Maskavas CSKA un Čerepovecas ”Severstal” un ar 3:1 uzvarējis Pētera Skudras trenēto Ņižņijnovgorodas ”Torpedo”. Ceturtdien un sestdien Rīgas ”Dinamo” tiksies ar Čehovas ”Vityaz” un Vladivostokas ”Admiral, kas ieņem 12.vietu attiecīgi Rietumu un Austrumu konferencē.

Jānis Vuguls, TV6 un ”Viasat Sport Baltic” komentētājs:

”Savā starpā tiekas turnīra tabulas kaimiņi un ņemot vērā, ka abas komandas atrodas ārpus Rietumu konferences astoņnieka, sezonas sākumu par veiksmīgu tās uzskatīt nevar. Rīdzinieku sniegumā joprojām pietrūkst stabilitātes, pēdējās spēlēs ir pazudis skaitliskais vairākums un par nopietnu problēmu kļūst pāris meistarīgu centra uzbrucēju trūkums. Atlant komandas komplektācija ir diezgan pieticīga, bet pret šo komandu nevienam klubam punkti nenāks viegli, jo tās galvenais treneris Aleksejs Kudašovs strādā pēc tādiem pašiem principiem kā Oļegs Znaroks – tiek veidota rakstura komanda, kas laukumā  pretiniekam neatdos nevienu ledus centimetru.”

 ”Rīgas Dinamo” spēles kanālā TV6:

Otrdien, 23.septembrī
  • 19:15 Rīgas ”Dinamo” – Maskavas apg. ”Atlant”
Ceturtdien, 25.septembrī
  • 19:15 Rīgas ”Dinamo” – Čehovas ”Vityaz
Sestdien, 27.septembrī
  • 14:45 Rīgas ”Dinamo” – Vladivostokas ”Admiral”

 KHL spēles kanālā VSB:

Otrdien, 23.septembrī
  • 23:45 Ufas ”Salavat Yulaev” – Maskavas ”Dynamo”
Trešdien, 24.septembrī
  • 23:45 Bratislavas ”Slovan” – Zagrebas ”Medveščak”