Rīgas Dinamo pārspēj Skudras Torpedo un izcīna trešo uzvaru pēc kārtas

0 Komentāru
Rīgas Dinamo pārspēj Skudras Torpedo un izcīna trešo uzvaru pēc kārtas
Foto: LETA

Rīgas Dinamo Kontinentālās Hokeja līgas regulārā čempionāta mačā svētdien ar rezultātu 2:1 minimāli uzveica latviešu speciālista Pētera Skudras trenēto Ņižņijnovgorodas Torpedo komandu.

Pirmā trešdaļa

Spēles rezultātu četras minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām atklāja Miks Indrašis, bet tās pēdējā minūtē atzīmējās Kaspars Saulietis. Torpedo rindās otrās trešdaļas otrajā minūtē izcēlās Juso Hietanens, tomēr tie arī palika par pēdējiem gūtajiem vārtiem cīņā.

Spēles sākuma daļā laukumā bija ļoti liels Torpedo pārsvars un jau otrajā minūtē Jakuba Sedlāčeka sargātos vārtus glāba vien pārliktnis. Tomēr cīņa izlīdzinājās pēc tam, kad septītajā minūtē pēc pārkāpuma pret Kasparu Saulieti rīdzinieki ieguva iespēju cīnīties vairākumā un šajās divās minūtēs izveidoja vairākus labus momentus.

Trešdaļas otrajā pusē Rīgas Dinamo vēlreiz ieguva vairākumu, bet šoreiz tas tika izmantots – pēc Kaila Vilsona piespēles no aizvārtes netverams metiens izdevās Indrašim. Līdz trešdaļas beigām rīdziniekiem bija vēl vairākas labas iespēja gūt vārtus un 32 sekundes pirms pārtraukuma tas arī izdevās – uzreiz pēc iemetiena vien savus otros vārtus šosezon guva Kaspars Saulietis, izvirzot Rīgas Dinamo vadībā ar 2:0.

Otrā trešdaļa

Otrās trešdaļas ievadā Rīgas Dinamo komandu pirmoreiz mazākumā atstāja Oskars Cibuļskis un Torpedo rezultatīvākais aizsargs Juso Hietanens samazināja deficītu līdz 1:2. Pēc Torpedo pirmā spiediena turpinājumā cīņa ritēja līdzīgi, bet trešdaļas vidus daļā rīdzinieki divreiz īsā laikā tika pie divām iespējām cīnīties vairākumā, tomēr neviens no tiem netika izmantots. 19 sekundes pirms trešdaļas beigām rīdziniekus mazākumā atstāja Kristaps Sotnieks, tomēr pirms pēdējām 20 minūtēm rezultāts vairs nemainījās.

Trešā trešdaļa

Trešo trešdaļu mājinieki sāka mazākumā, bet vēlāk vēlreiz palika četratā, tomēr sekmīgi cīnījās aizsardzībā, izturot šīs grūtās minūtes. Arī vienādos sastāvos Rīgas Dinamo cīnījās no aizsardzības, bet trešdaļas otrajā pusē pēc vairākiem noraidījumiem cīņas gaitā izlīdzinājās un mājinieki vairs nenosēdās aizsardzībā. Cīņas beigu daļā laukumā izcēlās kautiņš, kurā iesaistījās pa četriem katras komandas spēlētājiem, bet rezultāts mačā vairs nemainījās, rīdziniekiem izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas.

Par labāko spēlētāju Rīgas Dinamo komandā tika nosaukts Gunārs Skvorcovs.

0 Komentāru