Rīgas Dinamo oficiāli lauž līgumus ar Masaļski, Pujacu, Hosu un Sčastļiviju

Komentāri
Rīgas Dinamo oficiāli lauž līgumus ar Masaļski, Pujacu, Hosu un Sčastļiviju
Foto: LETA

Kontinentālās Hokeja līgas Latvijas komanda Rīgas Dinamo piektdien oficiāli lauza līgumus ar vārtsargu Edgaru Masaļski un aizsargu Georgiju Pujacu, kā arī uzbrucēju Marcelu Hosu un Pjotru Sčastļiviju. Līgumsaistības pārtrauktas pēc abpusējas vienošanās.

Pirmdien šie četri hokejisti tika ievietoti tā sauktajā atteikumu draftā, taču neviena cita KHL komanda viņus nākamo 48 stundu laikā neizvēlējās. Līdz ar to noteikumi paredzēja, ka viņiem būtu jādodas spēlēt uz Rīgas Dinamo fārmklubu Latvijas čempionāta komandu Liepāja, taču tas bija maz ticams scenārijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visu laiku rezultatīvākais Rīgas Dinamo spēlētājs Hosa komandā trešo reizi atgriezās pirms iepriekšējās sezonas. Šosezon slovāku spēlētājs 38 mačos izcēlies ar septiņiem vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Pujacs šajā sezonā 32 mačos guvis vienus vārtus un izpildījis vienu rezultatīvu piespēli, bet viņa lietderības koeficients -15 ir dalīts sliktākais komandā ar Hosu.

Pieredzējušais krievu uzbrucējs Pjotrs Sčastļivijs šosezon bija vienības vecākais spēlētājs, 27 cīņās izceļoties ar pieciem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -8.

Tikmēr vārtsargs Masaļskis 12 spēlēs ticis vien pie divām uzvarām, ielaižot 3,54 ripas un atvairot 87,3% metienu.

Lasi vēl