Rīgas Dinamo nākamajiem pretiniekiem Slovan hokejistiem aizkavē algas

0 Komentāru
Rīgas Dinamo nākamajiem pretiniekiem Slovan hokejistiem aizkavē algas
Foto: TASS/SCANPIX

Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) komandai Bratislavas Slovan ir finansiālas problēmas, tomēr vienības galvenais treneris Petri Matikainens cer, ka tās neatsauksies uz vienības sniegumu.

Slovan komanda, kas iepriekšējos astoņos mačos cietusi sešas neveiksmes, nākamo cīņu aizvadīs ceturtdien ar Rīgas Dinamo hokejistiem.

Matikainens amatā tika apstiprināts septembrī, bet somu speciālists atzīst, ka par problēmām nezina daudz vairāk kā parastie līdzjutēji.

“Neapšaubāmi tāda situācija nav vienkāršākā nevienam no mums, tomēr ceru, ka šī problēma neietekmēs vienības sniegumu,” Matikainenu citē aģentūra R-Sport.

“Protams, sezonas pabeigšana nav apdraudēta, tomēr situācija nav labākā. Mūsu budžets ir atkarīgs arī no pārdoto biļešu skaita, tomēr galvenokārt no reklāmas ieņēmumiem,” agrāk izteicies vienības ģenerālmenedžeris Marošs Krajči. “Daļa no viņiem saistīta ar slovāku un krievu kopuzņēmumiem, daļa ar krievu uzņēmumiem.”

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Slovan ar 37 punktiem 28 mačos ieņem desmito vietu, rīdziniekus apsteidzot par pieciem punktiem.

0 Komentāru