Rīgas Dinamo izbraukumā tiekas ar Pētera Skudras Ņižņijnovgorodas Torpedo

0 Komentāru
Rīgas Dinamo izbraukumā tiekas ar Pētera Skudras Ņižņijnovgorodas Torpedo
Foto: LETA

Šodien Kontinentālās Hokeja līgas izbraukuma spēlē Rīgas Dinamo tiekas ar ar Pētera Skudras trenēto Ņižņijnovgorodas Torpedo. KHL Rietumu konferences tabulā abas komandas atrodas blakus – Torpedo ar 62 punktiem ir 9.vietā, Dinamo ar 60 punktiem ieņem 10.pozīciju.

Rīgas Dinamo vēl no pērnā gada 29.decembra mača ar Maskavas apgabala Atlant, punktus ir izcīnījuši katrā spēlē – četras uzvaras un zaudējums pēcspēles metienos Sanktpēterburga SKA. Viena no uzvarām tika gūta tieši pirms nedēļas ar 2:1 pār Ņižņijnovgorodas Torpedo.

Pētera Skudras trenētajai komandai izredzes spēlēt Gagarina kausā slīd ārā no rokām – Torpedo ir piedzīvojusi piecus zaudējumus pēc kārtas, pārsvarā ar minimālu rezltāta starpību, ieskaitot pēdējo maču ceturtdien, kad Ņižņijnovgorodas klubs ar 0:1 piekāpās līgas līderiem Maskavas CSKA.

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Izslēgšanas spēles Rietumu konferencē jau ir sākušās. Astoņas komandas turpina sīvu cīņu par pēdējām divām ceļazīmēm Gagarina kausa izcīņā, turnīra tabulā atrodoties cieši līdzās. Abām komandām jaunais gads sācies diametrāli pretēji – rīdzinieki, demonstrējot azartisku un saliedētu spēli, ir izcīnījuši punktus visos mačos, kamēr Pētera Skudras vadītajai komandai pieci zaudējumi tikpat spēlēs. Šodien sagaidāma aizraujoša hokeja spēle!”

KHL spēle kanālā Viasat Sport Baltic:

Svētdien, 18.janvārī

15:55 Ņižņijnovgorodas Torpedo – Rīgas Dinamo

0 Komentāru