Rīgas Dinamo dodas pēc uzvaras pret Bratislavas Slovan

0 Komentāru
Rīgas Dinamo dodas pēc uzvaras pret Bratislavas Slovan
Foto: LETA

Šovakar Kontinentālās Hokeja līgas spēlē Rīgas Dinamo Arēnā Rīga tiekas ar Bratislavas Slovan, kas Rietumu konferences tabulā ar 37 punktiem ieņem 10. vietu.

Rīgas Dinamo astoņu mājas spēļu sēriju ir iesākuši ar uzvarām pār Minskas Dinamo un Maskavas Dynamo. Ar Slovākijas klubu Dinamo šosezon spēlēs jau trešo reizi – pirmajās divās Arta Ābola komanda zaudēja ar 1:5 un 1:4.

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Rīgas Dinamo pēc piecu zaudējumu sērijas teicami uzsākuši astoņu mājas spēļu maratonu. Kaila Vilsona ierašanās komandai deva papildu emocijas un pieveikti spēcīgie pretinieki Minskas Dinamo un Maskavas Dynamo izskatā. Tikmēr Bratislavas Slovan pēdējā laikā tik labi kā sezonas sākumā vairs neklājas, un vienība līdzīgi kā Rīgas Dinamo spēlē ļoti viļņveidīgi, turnīra tabulā atrodoties turpat blakus. No piecām savstarpējām šīs sezonas spēlēm divas jau aizvadītas, un abos mačos diezgan pārliecinoši (5:1 un 4:1) pārāki bijuši Slovan hokejisti. Šis ir labs brīdis revanšam un svarīga “sešu” punktu spēle, tā, ka varam cerēt uz aizraujošu cīņu un Dinamo uzvaru turpinājumu.”

KHL spēles kanālā TV6:

Ceturtdien, 20. novembrī

19.15 Rīgas Dinamo – Bratislavas Slovan

Sestdien, 22. novembrī

16.45 Rīgas Dinamo – Sanktpēterburgas SKA

0 Komentāru