Rīgas Dinamo atkal ar Kailu Vilsonu pēc uzvaras ar Minsku

0 Komentāru
Rīgas Dinamo atkal ar Kailu Vilsonu pēc uzvaras ar Minsku
Foto: LETA

Šovakar Rīgas Dinamo Arēnā Rīga tiksies ar Minskas Dinamo, kas pēdējās trijās spēlēs ir zaudējuši Habarovskas Amur, Vladivostokas Admiral un Helsinku Jokerit, tomēr neskatoties uz to, Rietumu konferences tabulā joprojām ieņem 6.vietu.

Savā laukmā Rīgas Dinamo ir pratuši uzvarēt spēcīgākās komandas KHL Rietumos un Austrumos – Minskas Dinamo, Ufas Salavat Yulaev, Omskas Avangard. Tas ļauj cerēt, ka atgriežoties no nogurdinošās sežu izbraukumu spēļu sērijas, rīdzinieki iepriecinās savus fanus ar jaunām uzvarām Arēnā Rīga!

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

Pēc 20 dienu un 6 spēļu prombūtnes, mūsēji atgriežas uz Arēna Rīga ledus, lai aizvadītu 8 mačus savu skatītāju priekšā. Komanda ir noslīdējusi uz pēdējo vietu Rietumu konferencē un jāsaka, ka demonstrētais sniegums ir atbilstošs pozīcijai turnīra tabulā. Raksturu un cīņassparu var redzēt tikai epizodiski un jau sen nav aizvadīta kvalitatīva spēle visu sešdesmit minūšu garumā. Cerēsim, ka savi skatītāji un kluba padomes izvirzītais uzdevums Normundam Sējējam iesaistīties aktīvāk treneru darbībā, dos gaidīto efektu.

KHL spēles kanālā TV6:

Piektdien, 14.novembrī

19:15 Rīgas Dinamo – Minskas Dinamo

Svētdien, 16. novembrī

16:45 Rīgas Dinamo – Maskavas Dynamo

KHL spēle kanālā VSB:

Sestdien, 15. novembrī

13:55 Čeļabinskas TraktorNižņekamskas Neftekhimik

0 Komentāru