Rīgas Dinamo Arēnā Rīga ar 1:4 zaudē Bratislavas Slovan

0 Komentāru
Rīgas Dinamo Arēnā Rīga ar 1:4 zaudē Bratislavas Slovan
Foto: LETA

Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar 1:4 piekāpās Slovākijas komandai Bratislavas Slovan. Rīgas Dinamo labā vārtus guva Gunārs Skvorcovs, bet viesu labā divreiz atzīmējās Mets Merlijs, kamēr pa vieniem vārtiem guva kapteinis Milans Bartovičs un Tomāšs Netiks.

Pirmā trešdaļa

Duelis starp abām vienībām iesākās nedaudz miegaini, nevienai no tām nespējot radīt reālas vārtu gūšanas iespējas. Dueļa ceturtajā minūtē bijušais Rīgas Dinamo leģionārs Tomašs Surovijs izrāvās uz Jakuba Sedlačēka vārtiem, taču rīdzinieku vārtsargs bija pārāks. Perioda viducī laba iespēja atklāt cīņas rezultātu bija Kasparam Saulietim, taču pēc vārtu apslidošanas un metiena izdarīšanas ripa vārtos nenonāca. Trešdaļai tuvojoties izskaņai, vēl viena bīstama epizode bija pie Sedlāčeka vārtiem, jo vienatnē pret čehu vārtsargu izrāvās Mario Bližņāks, kurš gan vārtus neguva. Pēcāk lieliska izdevība pretuzbrukumā gūt vārtus bija rīdzinieku zviedru leģionāram Līnusam Videlam, taču Jūhans Baklunds ar pūlēm spēja atvairīt tautieša metienu.

Lai gan šķita, ka pirmā trešdaļa varētu noslēgties bezvārtu neizšķirti, nedaudz vairāk kā minūti līdz perioda beigām teicamu partnera piespēli uz vārtu priekšu izmantoja Milans Bartovičs, atklājot dueļa rezultātu. Uzreiz pēc vārtu zaudējuma lieliska iespēja izlīdzināt rezultātu bija rīdzinieku debitantam Aleksandram Jerofejevam, taču viņa pūliņus no vārtu priekšas neitralizēja Baklunds.

Otrā trešdaļa

Otro trešdaļu Rīgas Dinamo iesāka ļoti aktīvi – labas iespējas gūt vārtus bija Gintam Meijam un Mārtiņam Cipulim, taču viņu raidījumi nebija precīzi. Tieši mājinieku lielā aktivitāte piespieda Slovan vienību pārkāpt noteikumus, taču pirmais vairākums rīdziniekiem nebija sekmīgs, turklāt Slovākijas komanda vērpa gana bīstamus uzbrukumus jau mazākumā. Tas pats turpinājās, kad abi klubi spēlēja vienādos sastāvos, turklāt “Slovan” pūliņi vainagojās panākumiem – neveiksmīgi spēlējot aiz vārtiem, Sedlāčeks ripu piespēlēja sāncensim, un Merlijs panāca jau 2:0.

Tiesa, 31.minūtē rīdziniekiem vienus vārtus atguva Skvorcovs, kurš ar teicamu slidojumu izslidoja no aizvārtes un griezienā pārspēja Baklundu. Tomēr pāris minūtes vēlāk noraidījumu par pretinieka turēšanu ar rokām nopelnīja Miķelis Rēdlihs, ko Slovan pārvērta vārtu guvumā – atlēkušo ripu vārtu priekšā uztvēra Merlijs, gūstot savus otros vārtus šajā duelī. Perioda noslēgumā rīdzinieki vēl tika pie iespējas spēlēt vairākumā, taču viena hokejista pārsvars palika neizmantots.

Trešā trešdaļa

Lai gan rīdzinieki arī noslēdzošo trešdaļu iesāka aktīvi, jau pēc pirmajām minūtēm uzbrukumu vilnis mitējās, turklāt arvien lielāka iniciatīva sāka piederēt Slovan hokejistiem, kuri drīz vien iespieda Latvijas komandu savā aizsardzības zonā. Trešdaļas viducī Rīgas Dinamo bija vēl viena iespēja spēlēt vairākumā, taču tā laikā mājinieki neko prātīgu izveidot nespēja, bet 54.minūtē Tomāšs Netiks ar atkārtotu metienu pārspēja Sedlāčeku, panākot jau 4:1 par labu viesiem. Mača izskaņā rīdzinieki vēl divas reizes spēlēja vairākumā, taču otros vārtus gūt tā arī neizdevās.

0 Komentāru