Rīgas Dinamo ar 0:3 piekāpjas KHL līderiem Maskavas CSKA

0 Komentāru
Rīgas Dinamo ar 0:3 piekāpjas KHL līderiem Maskavas CSKA
Foto: TASS/SCANPIX

Turpinot savu pirmo šī gada izbraukuma sēriju, Rīgas Dinamo Kontinentālās Hokeja līgas regulārā čempionāta mačā otrdien nespēja gūt vārtus, ar rezultātu 0:3 piekāpjoties visa turnīra līderei Maskavas CSKA.

Pa vieniem vārtiem CSKA rindās guva Sergejs Andronovs, Maksims Mamins un Sīmons Hjalmarsons, bet uzvarētāju vārtsargs Staņislavs Gaļimovs palika nepārspēts.

Pirmā trešdaļa

Kaut mača ievadā pārsvars jau prognozējami piederēja CSKA komandai, aizsardzībā rīdzinieki darbojās ļoti pārliecinoši. Devītajā minūtē pēc pārkāpuma pret jauno Rodrigo Ābolu Rīgas Dinamo ieguva iespēju cīnīties vairākumā, tomēr nevienādā sastāva minūtēs ilgstoši nespēja nostāties pretinieku zonā un tā arī neizdarīja nevienu metienu pa vārtiem. Savukārt neilgi pēc tam CSKA atklāja rezultātu, kad, neviena nepiesegts, meta Ondržejs Ņemecs, kura raidījumu rikošetā pielaboja Andronovs.

Pēc zaudētajiem vārtiem Rīgas Dinamo hokejisti veica vairākus bīstamus uzbrukumus, vēlāk iegūstot iespēju vēlreiz cīnīties vairākumā, kad noteikumi tika pārkāpti pret komandas kapteini Lauri Dārziņu. Kaut šī vairākuma laikā rīdzinieki darbojās nedaudz pārliecinošāk, tomēr visas divas minūtes netika aizvadītas, jo noteikumus pārkāpa Mārtiņš Cipulis, un komandas 50 sekundes sacentās četratā. Savās vairākuma sekundēs CSKA ripu kontrolēja pārliecinošāk, tomēr arī metienus neveica, un pirmā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 0:1. Tiesa, tās pēdējā minūtē Maskavas kluba spēlētāji vēl pamanījās raidīt ripu pret rīdzinieku vārtu stabiņu.

Otrā trešdaļa

Otrā trešdaļa sākās līdzīgā cīņā, un tās ievadā komandas ilgstoši ļoti bīstamus momentus nespēja izveidot, tomēr astotajā minūtē CSKA guva jau otros vārtus – Mamins veica sekmīgu individuālo gājienu un izdarīja metienu no neērtās puses, ko vārtsargs Džefs Delorjē nespēja tvert. Pēc otro vārtu guvuma iniciatīvu arvien pārliecinošāk pārņēma CSKA komanda, bet piecas minūtes pirms trešdaļas beigām cīņa izlīdzinājās. Tomēr drīz vien Milans Jurčina Rīgas Dinamo komandu atstāja mazākumā. Šīs divas minūtes rīdzinieki izturēja un pēc otrās trešdaļas joprojām atradās iedzinējos ar 0:2.

Trešā trešdaļa

Arī noslēdzošo trešdaļu pārliecinošāk sāka CSKA komanda un jau pēc trim spēlētām minūtēm atcēla pēdējos jautājumus par cīņas uzvarētāju – pēc Igora Grigorenko piespēles no aizvārtes izcēlās zviedrs Sīmons Hjalmarsons. Vispārliecinošāk Rīgas Dinamo mačā aizvadīja noslēdzošās desmit minūtes, tomēr vārtus gūt tā arī nespēja, otro reizi šosezon piekāpjoties pašreizējai turnīra līderei.

Šajā mačā Rīgas Dinamo vārtos bija palicis Džefs Delorjē, bet nelielu savainojumu guvušā Roberta Bukarta vietā laukumā izgāja Broks Troters. Tāpat vienības galvenais treneris Artis Ābols bija samainījis spēlētājus pirmajos divos uzbrucēju virknējumos. Savukārt CSKA komandas sastāvā salīdzinājumā ar iepriekšējo maču laukumā bija devies pilnīgi svaigs piecinieks.

0 Komentāru