Rīgas Dinamo apspēlē vareno Sanktpēterburgas SKA ar 4:2

0 Komentāru
Rīgas Dinamo apspēlē vareno Sanktpēterburgas SKA ar 4:2
Foto: LETA

Kontinentālās Hokeja līgas spēlē Rīgas Dinamo, turpinot astoņu mājas spēļu sēriju, sestdien ar rezultātu 4:2 uzvarēja spēcīgo Sanktpēterburgas SKA vienību un pirmoreiz šosezon izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas.

Rīgas Dinamo rindās divreiz izcēlās Miķelis Rēdlihs, bet reizi precīzs bija Andris Džeriņš un Kails Vilsons. Tikmēr SKA komandas labā vārtus guva Antons Burdasovs un Andrejs Kutejkins.

Šo spēli klātienē noraudzījās 9750 skatītāji, kas ir šīs sezonas Dinamo mājas spēļu apmeklētības rekords. Vien iepriekšējā mačā tika uzstādīts kluba visu laiku zemākais skatītāju skaits Arēnā Rīga – 3480 skatītāji.

Pirmā trešdaļa

Spēli Dinamo komanda sāka ļoti apņēmīgi, jau pirmajās sekundēs pie labas iespējas izcelties tiekot Līnusam Videlam, bet pēcāk mājiniekiem iegūstot vairākumu. Tajā viena laba iespēja bija Marcelam Hosam, bet pēc atgriešanās vienādos sastāvos viesi pēdējā mirklī spēja neitralizēt potenciāli ļoti bīstamu Dinamo uzbrukumu. SKA vārtsargs Aleksandrs Salāks arī turpinājumā tika pakļauts lielam darba apjomam, tomēr savus pienākumus pildīja nevainojami.

Trešdaļas turpinājumā ar ripu vairāk turpināja spēlēt laukuma saimnieki, bet SKA komanda, kas koncentrējās uz spēli pretuzbrukumos, allaž izskatījās bīstama. Vienā no epizodēm savu komandu glābt nācās arī Jakubam Sedlāčekam, tomēr vairums viesu metienu lidoja vārtiem garām. Trešdaļas 14.minūtē noraidīts tika Aleksandrs Jerofejevs, bet sekojušajā mazākumā Dinamo vārti palika neskarti. Uzreiz pēc atgriešanās pilnos sastāvos SKA atkal izturēja vairākus spriedzes pilnus brīžus pie saviem vārtiem. Neskatoties uz mājinieku pārliecinošo sniegumu, 23 sekundes pirms trešdaļas beigām vadībā izvirzījās SKA, kad ripu savā zonā zaudēja Čārlzs Genovejs, to ieguva Burdasovs un, ticis līdz vārtiem, apspēlēja Sedlāčeku.

Otrā trešdaļa

Arī otro trešdaļu daudz pārliecinošāk sāka Dinamo komanda, kas ar neatlaidību ātri vien atjaunoja neizšķirtu – vārtu priekšā labi pacīnījās Miķelis Rēdlihs, kritienā raidot ripu vārtos. Pāris sekundes vēlāk tuvu gūtiem vārtiem bija arī Hosa, bet mazliet vēlāk Miķelis Rēdlihs izcēlās otro reizi, kad netipiski sev bija precīzs ar šķēlienu no tālākas distances. Trīs ar pusi minūtes vēlāk rīdzinieki panāca jau 3:1 savā labā, kad individuāli veiksmīgi nospēlēja Džeriņš, raidot ripu vārtu tālajā augšējā stūrī.

Turpinājumā bīstamas epizodes regulāri bija pie abu komandu vārtiem, spēlei teju nenotiekot vidējā zonā. Pēc tam, kad vairākas reizes pārliecinoši vārtos darbojās Sedlāčeks, rīdziniekiem izdevās nobremzēt spēles tempu, bet trešdaļas 11.minūtē pēc abpusēja noraidījuma komandas palika četru vīru sastāvā. Šajā laikā spēlē vairākas reizes veiksmīgi iesaistījās Sedlāčeks, bet mazliet vēlāk mājinieki ieguva vairākumu, kurā iespējas izcelties bija Laurim Dārziņam un Oskaram Cibuļskim. Arī turpinājumā abas komandas aktīvi spēlēja uzbrukumā, bet labākās iespējas neizmantoja Gints Meija un Gunārs Skvorcovs, kuram bija iespēja raidīt ripu jau tukšā vārtu stūrī. Šajā epizodē SKA komanda nopelnīja vairākumu, kuru mājinieki gan nerealizēja.

Trešā trešdaļa

Trešās trešdaļas ievadā komandas lielākoties spēlēja nevienādos sastāvos, pirmo desmit minūšu laikā katrai nopelnot pa trim noraidījumiem. Dinamo komanda neizmantoja vairākas labas iespējas gūt ceturtos vārtus, bet viesi, vairākumu iedvesmoti, pakāpeniski arvien vairāk palielināja savu spiedienu. Rezultātu SKA panāca septiņas ar pusi minūtes pirms mača beigām, kad Sedlāčeks neredzēja Kutejkina raidītās ripas lidojuma virzienu.

Turpinājumā SKA komanda izcēlās ar milzīgu spiedienu uz Dinamo vārtiem, tomēr Sedlāčeks ar teicamu sniegumu vārtos un Dinamo laukuma spēlētāji ar pašaizliedzīgu spēli savus vārtus nosargāja. Pēdējā minūtē visi vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr Dinamo izturēja spriedzi pēc iemetiena pie saviem vārtiem, bet brīdi vēlāk 4:2 ar tālu metienu panāca Vilsons, izceļoties ar savu pirmo precīzo raidījumu kopš atgriešanās Rīgā.
0 Komentāru