Rīgas centrā aizvadīts pasaules čempionāts ielu vingrošanā

Komentāri

Eiropas Sporta nedēļas laikā laukumā pie Brīvības pieminekļa piektdien, 24. septembrī, risinājās pasaules čempionāts ielu vingrošanā.

Pirms četriem gadiem Rīgā notika pasaules čempionāts ielu vingrošanā “free-style” disciplīnā, bet šodien Rīgā notika vēsturisks pirmais pasaules čempionāts ielu vingrošanas spēka un izturības disciplīnās.

Atšķirībā no “free-style” vingrošanas šajās disciplīnās atlēti nodarbojas nevis ar akrobātiku, bet demonstrē patiešām iespaidīgus spēka un izturības priekšnesumus.

Par čempiona titulu sacentās 45 dalībnieki no 15 pasaules valstīm.

Eiropas sporta nedēļas pasākumi visā Latvijā turpināsies arī visu nākamo nedēļu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl