Rīgas centrā aizvadīts pasaules čempionāts ielu vingrošanā

Komentāri

Eiropas Sporta nedēļas laikā laukumā pie Brīvības pieminekļa piektdien, 24. septembrī, risinājās pasaules čempionāts ielu vingrošanā.

Pirms četriem gadiem Rīgā notika pasaules čempionāts ielu vingrošanā “free-style” disciplīnā, bet šodien Rīgā notika vēsturisks pirmais pasaules čempionāts ielu vingrošanas spēka un izturības disciplīnās.

Atšķirībā no “free-style” vingrošanas šajās disciplīnās atlēti nodarbojas nevis ar akrobātiku, bet demonstrē patiešām iespaidīgus spēka un izturības priekšnesumus.

Par čempiona titulu sacentās 45 dalībnieki no 15 pasaules valstīm.

Eiropas sporta nedēļas pasākumi visā Latvijā turpināsies arī visu nākamo nedēļu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl