Komentāri
Reinis Nitišs triumfē RallyX on Ice sacensību trešajā posmā Karlstadē
Foto: RALLYX.SE

Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs piektdien izcīnīja uzvaru Zviedrijā notikušo autosacensību uz ledus – RallyX on Ice – trešajā etapā, vēsta Latvijas Automobiļu federācija.

Sacensības, kas notika pasaules autorallija čempionāta (WRC) posma ietvaros, noritēja pēc izslēgšanas turnīra jeb play-off sistēmas. Jau kvalifikācijas pirmajā duelī savā starpā tikās abi latvieši Nitišs un Jānis Baumanis, tomēr otrais no viņiem pieļāva kļūdu.

Pēc vairākiem sarežģītiem dueļiem Nitiša pēdējie konkurenti bija Sebastians un Kevins Ēriksoni. Sebastians duelī ar Nitišu apmeta kūleni, bet Kevinu latvietis finālā sakāva par 0,342 sekundēm, gūstot uzvaru.

Kā zināms, pirmais etaps tika atcelts, bet otrajā, kurā no latviešiem piedalījās tikai Baumanis, viņš aizkļuva līdz finālam, kurā izstājās.

Pēdējais posms no 13. līdz 14.martam notiks Orē.

Sacensībās visi dalībnieki startē ar rallijkrosa RX Lites pilnpiedziņas automašīnām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl