Reinis Nitišs brauks Liepājas rallijā!

Komentāri

Pasaules rallijkrosa čempionātā trešo vietu izcīnījušais Reinis Nitišs intervijā LNT 900 sekundēs paziņoja, ka startēs Eiropas rallija čempionāta posmā Rally Liepāja. Reinis brauks ar Latvijas rallija komandas Sports Racing Technologies sagatavotu Ford Fiesta R2 automašīnu.

Reiņa Nitiša treneris un stūrmanis būs divkārtējais Latvijas rallija čempions Māris Neikšāns, kurš ikdienā ir rallija komandas Neiksans Rally Sport vadītājs. Rally Liepāja notiks nākamgad, no 6. līdz 8. februārim

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“SRT komandas vārdā varu teikt, ka mēs visi esam lepni Reinim nodrošināt treniņprocesu un sacensību tehniku, lai viņš spētu labāk sagatavoties nākamā gada sezonai un nostiprināt savu vietu pasaules rallijkrosa elitē,” Sports Racing Technologies komandas vadītājs Ģirts Krūzmanis.

Šīs būs pirmās rallija sacensības Reiņa Nitiša karjerā, un tām paredzēts arī pilnvērtīgs, divus mēnešus garš treniņprocess. Drīzumā jēkabpilietim būs vairāki stenogrammas pierakstīšanas treniņi, kas ļaus sagatavoties gada nogalē plānotajiem pirmajiem treniņbraucieniem ar rallija automašīnu.

Lasi vēl