Rastorgujevs Pasaules kausa iedzīšanas distancē ieņem 35.vietu

0 Komentāru
Rastorgujevs Pasaules kausa iedzīšanas distancē ieņem 35.vietu
Foto: EPA/LETA

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien ar neveiksmīgu šaušanu ieņēma 35.vietu Itālijā notiekošā Pasaules kausa sestā posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās, bet dramatisku panākumu svinēja vācietis Simons Šemps.

Rastorgujevs pa vienai kļūdai pieļāva trijās šaušanās, bet trešajā šaušanā kļūdījās pat trīs reizes un nespēja saglabāt vismaz 21.vietu, kurā viņš bija pēc sprinta.

Sacensībās par uzvaru pēdējos kilometros sīvi cīnījās četri sportisti, uzvaru izraujot Šempam, kurš labākais ceturtdien bija arī sprintā. Viņš ar divām kļūdām šaušanās par nieka 0,1 sekundi apsteidza Simonu Ederu, turklāt divu sekunžu robežās bija arī krievs Jevgēņijs Garaņičevs un leģendārais norvēģis Ūle Einārs Bjērndālens.

Šī Šempam bija trešā uzvara pēc kārtas, bet uz goda pjedestāla viņš kāpis jau četrās sacensībās pēc kārtas. Rastorgujevs finišā uzvarētājam zaudēja trīs minūtes un 7,9 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderis ar 572 punktiem joprojām ir francūzis Martēns Furkads, kurš iedzīšanā pakāpās uz piekto vietu, kaut pēc sprinta bija vien 25.pozīcijā. Uz otro vietu ar 549 punktiem pakāpies Šemps, bet trešais ar 534 punktiem ir krievs Antons Šipuļins, kurš iedzīšanā ieņēma 13.vietu. Tikmēr Rastorgujevs ar 228 punktiem atkritis uz kopvērtējuma 25.pozīciju.

0 Komentāru