Komentāri
Rastorgujevs pasaules čempionātu sāk ar 42.vietu sprintā
Foto: AFP/LETA

Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien ierindojās 42.vietā Somijā notiekošā pasaules čempionāta desmit kilometru sprinta distancē.

Pirms pirmās šaušanas Latvijas sportists bija astotajā pozīcijā, taču ugunslīnijā pieļāva divas kļūdas, kas viņu atmeta uzreiz uz 55.pozīciju. Līdz otrajai šaušanai Rastorgujevs spēja pakāpties vien par pāris pozīcijām, taču atkal pieļāva divas kļūdas, kas izdzēsa visas izredzes uz kaut cik labu vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par pasaules čempionu tikmēr tika kronēts vienu kļūdu šaušanā pieļāvušais Norvēģijas biatlonists Juhanness Tingness Bē, kura karjerā šī ir pirmā zelta medaļa pasaules čempionātos. Rastorgujevs no viņa atpalika par vienu minūti un 47,9 sekundēm.

Tikmēr pie sudraba godalgas tika kanādietis Neitans Smits, kurš ugunslīnijā kļūdījās vienu reizi, no uzvarētāja atpaliekot par 12,1 sekundi. Viņam šis ir lielākais sasniegums karjerā. Savukārt bronzu izcīnīja Bē brālis Tarjeijs, kurš šaušanā bija nekļūdīgs, bet uzvarētājam piekāpās par 25,3 sekundēm.

Viens no sacensību favorītiem titulētais francūzis Martēns Furkads ar trim kļūdām ugunslīnijā šoreiz bija vien 12.vietā.

Lasi vēl