Komentāri
Rastorgujevs izcīna 10.vietu Eiropas čempionāta 10 km sprinta distancē
Foto: LETA

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien izcīnīja desmito vietu Igaunijā notiekošā Eiropas čempionāta desmit kilometru sprinta distancē. Katrā no divām šaušanām Rastorgujevs pieļāva pa vienai kļūdai, finišā uzvaru izcīnījušajam krievam Aleksejam Sļepovam, kurš sašāva visus desmit mērķus, zaudējot 57 sekundes.

Otrajā vietā ar vienu kļūdu šaušanā ierindojās Lāšs Helge Birkelands no Norvēģijas, kurš uzvarētājām piekāpās par 14,5 sekundēm, bet trešais 37,8 sekundes nopakaļus bija francūzis Antonīns Gigonā, kurš šaušanā arī kļūdījās vienreiz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka ceturtdien 20 kilometru individuālajās sacensībās Rastorgujevs krita un salauza savas šautenes laidi. Pēc šīm sacensībām neskaidra bija biatlonista turpmākā dalība Eiropas čempionātā, tomēr viņš spējis piešaut savu rezerves šauteni.

Pārējie Latvijas sportisti sestdien palika ārpus labāko sešdesmitnieka un līdz ar to nekvalificējās iedzīšanās sacensībām.

Toms Praulītis ar nekļūdīgu šaušanu ierindojās 61.vietā, bet Aleksandrs Patrijuks un Roberts Slotiņš ieņēma attiecīgi 81. un 83.pozīciju, šaušanu veicot ar attiecīgi nulle un četrām kļūdām. Sacensībās piedalījās kopumā 103 sportisti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl