Rastorgujevs izcīna 10.vietu Eiropas čempionāta 10 km sprinta distancē

0 Komentāru
Rastorgujevs izcīna 10.vietu Eiropas čempionāta 10 km sprinta distancē
Foto: LETA

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien izcīnīja desmito vietu Igaunijā notiekošā Eiropas čempionāta desmit kilometru sprinta distancē. Katrā no divām šaušanām Rastorgujevs pieļāva pa vienai kļūdai, finišā uzvaru izcīnījušajam krievam Aleksejam Sļepovam, kurš sašāva visus desmit mērķus, zaudējot 57 sekundes.

Otrajā vietā ar vienu kļūdu šaušanā ierindojās Lāšs Helge Birkelands no Norvēģijas, kurš uzvarētājām piekāpās par 14,5 sekundēm, bet trešais 37,8 sekundes nopakaļus bija francūzis Antonīns Gigonā, kurš šaušanā arī kļūdījās vienreiz.

Jau vēstīts, ka ceturtdien 20 kilometru individuālajās sacensībās Rastorgujevs krita un salauza savas šautenes laidi. Pēc šīm sacensībām neskaidra bija biatlonista turpmākā dalība Eiropas čempionātā, tomēr viņš spējis piešaut savu rezerves šauteni.

Pārējie Latvijas sportisti sestdien palika ārpus labāko sešdesmitnieka un līdz ar to nekvalificējās iedzīšanās sacensībām.

Toms Praulītis ar nekļūdīgu šaušanu ierindojās 61.vietā, bet Aleksandrs Patrijuks un Roberts Slotiņš ieņēma attiecīgi 81. un 83.pozīciju, šaušanu veicot ar attiecīgi nulle un četrām kļūdām. Sacensībās piedalījās kopumā 103 sportisti.

0 Komentāru