Rastorgujevs ar neveiksmīgu šaušanu ieņem 29.vietu PK posma masu startā

0 Komentāru
Rastorgujevs ar neveiksmīgu šaušanu ieņem 29.vietu PK posma masu startā
Foto: AP/SCANPIX

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs ar ļoti neveiksmīgu šaušanu svētdien ieņēma 29.vietu Rūpoldingas trasē Vācijā notikušā Pasaules kausa izcīņas piektā posma 15 kilometru masu starta distancē.

Kopumā Latvijas biatlonists šaušanā pieļāva sešas kļūdas, bet masu starta sacensībās viņš apsteidza tikai vienu sportistu.

Vēl pirms pirmās šaušanas Rastorgujevs bija starp atpalicējiem, taču sašauti visi pieci mērķi viņam ļāva pakāpties uz 19.pozīciju. Otrajā ugunslīnijā Latvijas sportists pieļāva vienu kļūdu, izkrītot no labāko divdesmitnieka, bet tajā viņš nespēja atgriezties līdz trešajai šaušanai, kur pieļāva vēl divas kļūdas.

Pēc trešās šaušanas Rastorgujevs bija priekšpēdējā – divdesmit devītajā – pozīcijā, bet noslēdzošajā šaušanā pieļautās trīs kļūdas liedza Latvijas biatlonistam pakāpties augstāk.

Tikmēr par uzvarētāju svētdien tika Simons Šemps no Vācijas, kurš tikai fotofinišā apsteidza negaidīti veiksmīgu sniegumu demonstrējušo francūzi Kentēnu Maijē. Šemps un Maijē šaušanā pieļāva attiecīgi divas un vienu kļūdu. Savukārt trešais ar četrām kļūdām bija Mihals Šlesingrs. Rastorgujevs masu startā šosezon piedalījās otro reizi.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderis ar 516 punktiem joprojām ir francūzis Martēns Furkads, kurš šoreiz bija tikai 21.vietā. Viņam ar 471 punktu seko krievs Antons Šipuļins, bet trešais ar 429 punktiem ir Šemps. Tikmēr Rastorgujevs pēc neveiksmīga sezonas ievada tagad ar 202 punktiem ieņem 24.pozīciju.

0 Komentāru