Komentāri
Rastorgujevam kļūda pēdējā šāvienā un 22. vieta Pasaules kausa posmā
Foto: EPA/LETA

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs Norvēģijā notiekošā Pasaules kausa sezonas astotā posma 20 kilometru individuālajās sacensībās ceturtdien vienīgo kļūdu pieļāva pēdējā šāvienā, ierindojoties 22. vietā.

Ideālos laikapstākļos notikušajās sacensībās Rastorgujevs sašāva pirmos 19 mērķus, bet pēdējā, divdesmitajā, tomēr bija neprecīzs. Arī slēpošanas solis distancē šoreiz Latvijas sportistam nebija starp pašiem ātrākajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzvaru izcīnīja iepriekšējo trīs sezonu Pasaules kausa ieguvējs Martēns Furkads, kurš turklāt startēja ar pirmo numuru. Viņš par 14,2 sekundēm apsteidza krievu Jevgēņiju Garaņičevu, bet trešais bija ukrainis Sergejs Semjonovs, kurš zaudēja 48,8 sekundes. Pirmās trīs vietas izcīnījušie biatlonisti šautuvē sašāva pilnīgi visus mērķus.

Tikmēr Rastorgujevs uzvarētājam zaudēja trīs minūtes un 17,2 sekundes, bet visu 20 mērķu sašaušanas gadījumā viņš būtu ierindojies desmitajā pozīcijā.

No pārējiem Latvijas biatlonistiem Rolands Pužulis ar divām kļūdām šaušanā ierindojās 87. vietā, uzvarētājam zaudējot desmit minūtes un 46,1 sekundi, bet Toms Praulītis ugunslīnijās pieļāva četras kļūdas un palika pēdējā, 94.vietā, zaudējot vairāk nekā 15 minūtes.

Lasi vēl