Rally Liepāja: Līderis Brīns, izstājas Lukjaņuks un Kajetanovičs

Komentāri

Vakar norisinājās pirmie pieci FIA Eiropas rallija čempionāta otrā posma Rally Liepāja ātrumposmi, pēc kuru veikšanas sacensību vadībā izvirzījies Kreigs Brīns ar stūrmani Skotu Martinu, kuri tuvākos sekotājus – Sīmu Plangi/Mareku Sarapū – apsteidz par 1 minūti 23 sekundēm. Trešajā vietā šobrīd ierindojušies Dominiks Butvils/Kamila Hellere, kuri no Brīna atpaliek 4 minūtes un 4 sekundes.

Otrajā ātrumposmā SS2 Kuldīga 1 kļūdījās un izstājās Aleksejs Lukjaņuks/Jevgeņijs Červoņenko, bet pirmās dienas noslēdzošais ātrumposms SS5 Neste Oil 2 izrādījās liktenīgs arī ERČ pirmā posma uzvarētājiem Kajetanam Kajetanovičam/Jaroslavam Baranam, kuri vienā no sacensību līkumiem izbrauca ārpus trases un nolauza riteni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visaugstāk no latviešu ekipāžām ierindojās Mārtiņš Svilis/Ivo Pūķis ar Mitsubishi Lancer Evo X, kuri par spīti slimībai uzrādīja sesto ātrāko laiku. Savu debiju rallijā pieredzēja arī FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieks Reinis Nitišs ar treneri Māri Neikšānu. Lai gan ekipāža pirmajā ātrumposmā pārsita riteni un konkurentiem zaudēja vairākas minūtes, dienas turpinājumā autobraucēji parādīja stabilu sniegumu un ar Sports Racing Technologies sagatavoto Ford Fiesta R2 automašīnu trijos no atlikušajiem četriem ātrumposmiem uzrādīja desmito ātrāko laiku ERC3 ieskaites grupā.

Lasi vēl