Komentāri
Polija uzvar Brazīliju un kļūst par Pasaules čempioniem volejbolā
Foto: LETA/ITAR-TASS

Polijas volejbolisti savās mājās Katovices ”Spodek” arēnā ar 3:1 apspēlēja pēdējo trīs Pasaules čempionātu uzvarētējus Brazīliju un otro reizi kļuva par Pasaules čempioniem.

Pirmajā setā Brazīlija izvirzījās vadībā ar 18:11, noturot pārsvaru līdz seta beigām – 25:18. Otrajā setā nevienai komandai neizdevās aizbēgt, neizšķirts rezultāts pēdējo reizi bija 20:20. Beigās tomēr aukstasinīgāki un meistarīgāki bija poļi un mājnieku līderis Mateušs Mika panāca 25:22. Trešajā setā neizšķirts bija vēl vēlāk – 23:23. Pēdējās divās bumbas izspēlēs uzvarēja Polija – Mika atkal bija precīzs, bet brazīlietis Lukarelli kļūdījās un 25:23 Polijas labā. Ceturtajā setā Brazīlija bija vadībā 20:17, bet pēc Mihala Viniarska sitiena atkal neizšķirts – 21:21. Mariušs Vlazlijs ar bloku apturēja Lukarelli panākot 23:21, un pēc mirkļa jau pats pielika punktu mačam un visam čempionātam – 25:21.

Pusfinālā Polija ar 3:1 uzvarēja Vāciju, Brazīlija ar 3:2 apspēlēja Franciju. Brazīlija Pasaules čempionu titulu bija izcīnījusi pēdējos trīs turnīrus pēc kārtas, bet Polija līdz šim vienīgo reizi Pasaules čempionātā bija uzvarējusi 1974.gadā Meksikā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl