Komentāri
Pirmo reizi NBA vēsturē par labākajiem janvārī atzīts Atlantas Hawks starta piecinieks
Foto: AP/SCANPIX

Par Nacionālās Basketbola asociācijas janvāra mēneša labāko spēlētāju Austrumu konferencē, izjaucot ierasto sistēmu, atzīts viss sekmīgi spēlējošās Atlantas Hawks komandas pamatsastāvs.

Hawks janvārī uzvarēja visās 17 aizvadītajās spēlēs, pretiniekus pārspējot ar vidēji 11,9 punktu pārsvaru. Pagājušajā mēnesī Hawks sasniedza labāko rezultātu līgas vēsturē uzvaru skaita ziņā mēneša laikā bez neviena zaudējuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Janvārī visi pieci Hawks pamatsastāva spēlētāji vidēji guva robežās no 12,3 līdz 18,3 punktiem – Pols Milseps vidēji guva 18,3 punktus, Els Horfords izcēlās ar 17,1 punktu, Džefs Tīgs iemeta 16,6 punktus, bet Kaila Korvera kontā bija 13,4 punkti un šie četri basketbolisti sāka visas spēles, kurās viņi piedalījās. Tikmēr 14 mačus pamatsastāvā iesāka Demeirs Kerols, kurš vidēji guva 12,3 punktus. Hawks savu panākumu sēriju pārtrauca 2.februārī, apstājoties pie 19 uzvarām pēc kārtas.

Tikmēr par janvāra labāko spēlētāju Rietumu konferencē nosaukts Džeimss Hārdens no Hjūstonas Rockets komandas, kurš vidēji guva 25,8 punktus, palīdzot savai komandai uzvarēt 11 no 17 aizvadītajām spēlēm. Tāpat viņš pievienoja vidēji 6,7 rezultatīvas piespēles un 2,18 pārtvertas bumbas, realizējot 42,6% tālmetienu.

Septiņos no mačiem Hārdens guva vismaz 30 punktus, bet trīs reizes viņš savāca double-double ar vismaz desmit punktiem un rezultatīvām piespēlēm.

Lasi vēl