Komentāri
Peters Solbergs arī nākamajā sezonā būs Reiņa Nitiša konkurents
Foto: QNIGAN.COM

Slavenais norvēģis Peters Solbergs, kurš pagājušajā sezonā kļuva par pasaules čempionu rallijkrosa prestižākajā SUPERCAR klasē, izlēmis šogad savu titulu aizstāvēt, paziņojis sportists.

Pasaules čempionāta debijas sezonā Solbergs, startējot savas privātās komandas sastāvā, uzvarēja piecās sacīkstēs un divus posmus pirms sezonas beigām nodrošināja sev čempiona titulu. Vēlāk pirms lēmuma par savu nākotni čempionātā viņš meklēja rūpnīcas atbalstu.

”Mans galvenais 2015.gada mērķis ir aizstāvēt čempiona titulu. Esmu pārliecināts, ka uzvarēt vēlreiz būs sarežģītāk, taču mums tam ir labs un sagatavots plāns. Iegūtais tituls mani ir padarījis tikai kārāku pēc jauniem panākumiem,” paudis norvēģis.

Norvēģim ir piedāvājumi nākamajā sezonā atgriezties pasaules autorallija čempionātā (WRC), kurā viņš 2003.gadā kļuva par čempionu. Viņš būtu gatavs piedalīties vairākos posmos, ja izdosies vienoties par auglīgu sadarbību.

Aizpagājušā gada Eiropas rallijkrosa čempionātā norvēģi finansiāli un tehniski atbalstīja Citroen, tomēr viņa pasaules čempionāta sacīkšu mašīnas attīstība gūlās vien uz paša komandas pleciem.

Skatoties uz to, kādi resursi ir Volkswagen, Peugeot vai Ford atbalstītajiem sportistiem, mums ir jābūt ļoti lepniem ar sasniegto, iepriekš paudis Solbergs. Jūtu, ka tagad esam gatavi nākamajam solim.

Kā zināms, pagājušās sezonas pasaules čempionāta SUPERCAR klases kopvērtējuma trešajā vietā ierindojās latvietis Reinis Nitišs, sasniedzot augstāko panākumu Latvijas autosporta vēsturē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl