Peters Solbergs arī nākamajā sezonā būs Reiņa Nitiša konkurents

0 Komentāru
Peters Solbergs arī nākamajā sezonā būs Reiņa Nitiša konkurents
Foto: QNIGAN.COM

Slavenais norvēģis Peters Solbergs, kurš pagājušajā sezonā kļuva par pasaules čempionu rallijkrosa prestižākajā SUPERCAR klasē, izlēmis šogad savu titulu aizstāvēt, paziņojis sportists.

Pasaules čempionāta debijas sezonā Solbergs, startējot savas privātās komandas sastāvā, uzvarēja piecās sacīkstēs un divus posmus pirms sezonas beigām nodrošināja sev čempiona titulu. Vēlāk pirms lēmuma par savu nākotni čempionātā viņš meklēja rūpnīcas atbalstu.

”Mans galvenais 2015.gada mērķis ir aizstāvēt čempiona titulu. Esmu pārliecināts, ka uzvarēt vēlreiz būs sarežģītāk, taču mums tam ir labs un sagatavots plāns. Iegūtais tituls mani ir padarījis tikai kārāku pēc jauniem panākumiem,” paudis norvēģis.

Norvēģim ir piedāvājumi nākamajā sezonā atgriezties pasaules autorallija čempionātā (WRC), kurā viņš 2003.gadā kļuva par čempionu. Viņš būtu gatavs piedalīties vairākos posmos, ja izdosies vienoties par auglīgu sadarbību.

Aizpagājušā gada Eiropas rallijkrosa čempionātā norvēģi finansiāli un tehniski atbalstīja Citroen, tomēr viņa pasaules čempionāta sacīkšu mašīnas attīstība gūlās vien uz paša komandas pleciem.

Skatoties uz to, kādi resursi ir Volkswagen, Peugeot vai Ford atbalstītajiem sportistiem, mums ir jābūt ļoti lepniem ar sasniegto, iepriekš paudis Solbergs. Jūtu, ka tagad esam gatavi nākamajam solim.

Kā zināms, pagājušās sezonas pasaules čempionāta SUPERCAR klases kopvērtējuma trešajā vietā ierindojās latvietis Reinis Nitišs, sasniedzot augstāko panākumu Latvijas autosporta vēsturē.

0 Komentāru