Pētera Skudras Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar 3:1 uzvar Maskavas “Dinamo”

Vakar Kontinentālajā Hokeja līgā Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” savā laukumā ar 3:1 uzvarēja Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa Maskavas “Dinamo”.

“Torpedo” jau pirmajā trešdaļā pēc Vladimira Galuzina un Vojteka Voļska metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Otrajā periodā “Dinamo” uzbrucējs Dmitrijs Pestunovs samazināja rezultāta starpību, bet 13 sekundes pirms spēles beigām Sergejs Bernackis trešos “Torpedo” vārtus guva iemetot ripu jau tukšos vārtos.

Pārējo KHL spēļu rezultāti

Jekaterinburgas “Avtomobilist” – Čeļabinskas “Traktor” 3:2

Magņitogorskas “Metallurg” – Vladivostokas “Admiral” 3:4

Čerepovecas “Severstaļ” – Maskavas apg. “Vitjaz” 3:4

Maskavas “CSKA” – HK “Sochi” 6:2

Toljati “Lada” – Kazaņas “Ak Bars” 2:3

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!